Connect with us


Oyun Haberleri

Grounded, 48 Saatte 1 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı

Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan hayatta kalma oyunu Grounded, 48 saat içerisinde oldukça iyi bir başarı yakaladı ve 1 milyon oyuncuyu aştı.

Zaman:

Tarih:

Grounded, 48 Saatte 1 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı

Son günlerin en dikkat çeken video oyunlarından biri olan Grounded, geçtiğimiz günlerde erken erişime açıldığından beri oldukça fazla sayıda oyuncuya erişmeyi başardı. Geçtiğimiz 28 Temmuz günü Windows ve Xbox One platformları için erken erişime açılan oyun, 2 gün içerisinde, yani 48 saatte milyonlarca oyuncunun ilgisini çekti ve 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı.

Kaliforniya merkezli bağımsız video oyunu geliştirici şirketi Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu Grounded, Xbox Game Studios tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bazılarınızın da bileceği üzere merakla beklenen bu oyun, 28 Temmuz’da erken erişime açıldı ve erken erişimde 2 günde 1 milyondan fazla kişi tarafından oynandı.

Online, yani arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz eğlenceli bir hayatta kalma modlu oyun olan Grounded, özellikle online video platformlarında yayılmasından dolayı oldukça popüler oldu. YouTube, Twitch gibi platformlarda oyunun fazlasıyla oynanması ve izlenmesi, kısa sürede oyunu milyonlarca oyuncunun karşısına çıkardı. Bu da beraberinde, oyunun erken erişimde 1 milyonluk oyuncu sayısını aşmasını sağladı. 3 arkadaşınızla birlikte doğada bir şeyler üreterek ve üsler inşa ederek hayatta kalmaya çalıştığınız, oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Xbox Game Pass'e Ekim ve Kasım Aylarında Gelecek Olan Yeni Oyunlar Belli Oldu

Xbox One ve PC’de şuan erken erişimde olan ve oynanabilen oyun, ilerleyen zamanlarda diğer platformlar için de yayınlanacak. Steam üzerinden de satışa sunulan oyuna dilerseniz oyun dünyasının Netflix’i olarak bilinen Game Pass üzerinden de ulaşabiliyorsunuz.

Steam üzerinden 179 TL’ye sahip olabileceğiniz oyunun dilerseniz sistem gereksinimlerine de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Grounded Sistem Gereksinimleri

Grounded Sistem Gereksinimleri
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gereklidir.
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) 64bit veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 veya benzeri/üstü
  • Bellek: 4 GB RAM veya üstü
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 Ti veya benzeri/üstü
  • Disk Alanı: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir