Greta Thunberg, Coronavirüs Belirtileri Gösterdiğini Paylaştı

 Greta Thunberg, Coronavirüs Belirtileri Gösterdiğini Paylaştı

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan iklim aktivisti Greta Thunberg, Instagram hesabı üzerinden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Thunberg, kendisinin ve babasının Koronavirüs belirtileri gösterdiğini belirtti.


İlginizi Çekebilir: Corona Virüsü Tüm Haberler (Sürekli Güncel)

İsveçli iklim aktivisti, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara göre yurt dışı gezilerinden döndükten sonra corona virüsü semptomları göstermeye başladı. Geçtiğimiz yıl Time dergisi tarafından “yılın kişisi” seçilen Thunberg, 10 gün önce babasıyla birlikte seyahat ettiği Brüksel’den döndükten sonra yorgunluk, boğaz ağrısı ve titreme hissettiğini, aynı zamanda öksürdüğünü belirtti.

Ayrıca genç aktivist, birlikte seyahat ettiği babasının da aynı semptomları gösterdiğini belirtti. Fakat babasının kendisinden çok daha fazla ateşli olduğunu ekledi.

Greta Thunberg, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda yurt dışı seyahatinden döndüğünde kendini izole ettiğini ve bir süre karantinada kalacağını duyurdu. Thunberg, İsveç’te acil yardım ihtiyacı bulunmayan kişilerin evde kalması gerektiğini ve kendilerinin corona virüsü olup olmadığını test edemeyeceklerini belirtti. Corona virüsü olduğundan tam olarak emin olamayan Thunberg, Eş zamanlı olarak babasının da aynı semptomları göstermesinden dolayı şüphelendiğini belirtti.

İlgili İçerik  Corona Virüsü, Filipinler'de Bir Kişinin Ölümüne Sebep Oldu

Corona virüsü ile ilgili tüm güncel haberleri “kitle.net” web sitemizden takip edebilir, hemen aşağıdan son durum bilgisine ulaşabilirsiniz.

Corona Virüsü Son Durum (25.03.2020)


Wuhan'da Son Durum: 24 Saatte Sadece 1 Yeni Vaka

  1. Bulaştığı Toplam Kişi: 433.172
  2. Etkin Vaka: 301.757
  3. Hayatını Kaybedenler: 19.677
  4. Kurtarılan Kişi: 111.738
  5. Türkiye: 1.872 etkin vaka – 44 ölüm
  6. İtalya: 54.030 etkin vaka – 6.820 ölüm
  7. Çin: 4.287 etkin vaka – 3.281 ölüm
  8. ABD: 58.786 etkin vaka – 801 ölüm
  9. İspanya: 38.798 etkin vaka – 3.445 ölüm

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın