Connect with us


Teknoloji Haberleri

Google, Yanlışlıkla Pixel 5’in Fiyatını Yayınladı

Google’ın akıllı telefon serisi Pixel’in büyük bir merakla beklenen yeni modeli Pixel 5’in fiyat etiketi, Google tarafından yanlışlıkla resmi Twitter hesaplarında paylaşıldı.

Zaman:

Tarih:

Google, Yanlışlıkla Pixel 5'in Fiyatını Yayınladı

Dünyanın en büyük internet teknolojileri şirketlerinden biri olan Google, son yıllarda birçok alanda yaptığı çalışmalarla büyük bir dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle Pixel serisi akıllı telefon modelleriyle dünya çapında büyük bir dikkat çeken Google, bu serinin yeni modellerini hızla geliştirmeye devam ediyor. Teknoloji devinin yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 5, çok yakında karşımıza çıkacak.

Teknoloji meraklıların büyük bir merakla beklediği yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 5, çok yakında Google tarafından tanıtılacak. Fakat henüz bu model tanıtılmamış olsa da, fiyatı resmi olarak açıklandı. Google Japonya‘nın resmi Twitter hesabı üzerinden yanlışlıkla yapılan paylaşımda, Google Pixel 5 model akıllı telefonun fiyatına da yer verildi.

Eylül ayı sonunda tanıtılacak olan yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 5’in fiyatı Twitter’da paylaşıldıktan hemen sonra kaldırılsa da, tabii ki bu takipçilerinden kaçmadı. Ekran görüntüleri alınınca, birçok haber kaynağında Google Pixel 5’in fiyatına yer verildi. Google Japonya’nın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre Google Pixel 5, 74.800 Japon Yeni fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Bu da yaklaşık olarak 709 dolara tekabül ediyor.

Benzer içerik:  Wayfair Skandalı: Trendyol'dan Açıklama Geldi
Google, Yanlışlıkla Pixel 5'in Fiyatını Yayınladı Google'ın akıllı telefon serisi Pixel'in büyük bir merakla beklenen yeni modeli Pixel 5'in fiyat etiketi, Google tarafından yanlışlıkla resmi Twitter hesaplarında paylaşıldı.

Ortaya çıkan bilgilere göre cihazın fiyatı 709 dolara tekabül etse de, daha önce Japonya’da 406 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan Google Pixel 4a, ABD’de bundan 56 dolar daha ucuza satışa çıkmıştı. Yani Japonya’da 709 dolara satışa çıkacak olan Pixel 5 modeli de ABD’de yaklaşık 650 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olabilir. Şuanda Google Pixel 5 modeliyle ilgili çok detaylı bir bilgi bulunmasa da, cihaz 30 Eylül’de resmi olarak tanıtılacak. Cihazın tanıtılmasıyla birlikte tüm detaylarını sizlere kitle.net web sitemiz üzerinden aktaracağız.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir