Connect with us


Dijital Haberler

Google Stadia 2 Aylığına Ücretsiz Oldu

Google’ın geçtiğimiz sene tanıttığı bulut oyun servisi Google Stadia, corona virüsü sebebiyle evde kalan kişileri sevindirdi. Stadia’nın yaklaşık 875 TL’lik premium üyeliği ücretsiz oldu. Ayrıca 2 ay ücretsiz üyelik kullanıcılara sunuldu.

Zaman:

Tarih:

Google Stadia 2 Aylığına Ücretsiz Oldu

Google‘ın geçtiğimiz sene tanıttığı bulut oyun servisi Google Stadia, corona virüsü sebebiyle evde kalan kişileri sevindirdi. Stadia’nın yaklaşık 875 TL’lik premium üyeliği ücretsiz oldu. Ayrıca 2 ay ücretsiz üyelik kullanıcılara sunuldu.


İlginizi Çekebilir: Amazon, Bulut Oyun Servisi “Project Tempo” ile Google’a Rakip Oluyor

Google’ın geçtiğimiz senelerde bir çok ülkede oyunculara duyurduğu bulut oyun servisi Google Stadia, tüm dünyaya tehlike saçan corona virüsü sebebiyle evinde kalan herkese ücretsiz olarak erişime açıldı. Google Stadia’nın yaklaşık 875 TL değerindeki, yani 129 dolar değerindeki pro üyeliği de ücretsiz oldu. 2 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek olan Google Stadia, şuan kullanıma sunulduğu ülkeler haricinde kullanıma açık olmayacak. Bildiğiniz gibi Google Stadia geçtiğimiz zamanlarda çıkış yaptı ve henüz Türkiye’de kullanıma sunulmadı.

Yani bu jest Google Stadia’nın aktif olduğu tüm ülkelerde olsa da bizde maalesef bulunmuyor. Fakat söylenenlere göre bir çok oyuncu VPNile Google Stadia servislerine ulaşarak ücretsiz oyun oynayabiliyor. Siz de güvenilir ve hızlı bir VPN programı aracılığıyla Google Stadia’ya bağlanmayı deneyebilir ve ücretsiz oyun keyfini yaşayabilirsiniz.

Benzer içerik:  TikTok, 16 Yaşından Küçüklere Mesajlaşmayı Yasakladı

Google Stadia Nedir?


Google Stadia Nedir?

Google Stadia, Google’ın bünyesinde bulunan bir bulut oyun servisidir. Google Stadia üzerinde, yüksek sistem gereksinimleri isteyen oyunları, en düşük sistemden bile kolaylıkla oynayabilirsiniz. Çünkü Stadia, video izleme mantığıyla işlemektedir. Uzaklardaki bir bilgisayara bağlanır, oradaki oyunu yönlendirirsiniz. Bu da size o bilgisayardan video olarak aktarılır. Google Stadia, en düşük sistemli bilgisayarda bile çalışsa da, yüksek verimli internet gerektirir.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel