Google Play’e Ücretsiz Film Gelebilir

 Google Play’e Ücretsiz Film Gelebilir

Günümüzde bir çok platform, tanıtım / üye toplama amaçlı bazı filmleri ücretsiz sunabiliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Google Play kodlarına göre önümüzdeki günlerde bazı filmler ücretsiz olarak platformda yer alabilir….


İlginizi Çekebilir: Google’daki Tüm Geçmiş Nasıl Silinir?

Günümüzde dijital yayın platformlarının kullanımının ve popüleritesinin artması ile birlikte bir çok dev platform büyük bir rekabetin içerisine girdi. Bu platformlardan bazıları üye toplayabilmek adına ücretsiz 1 aylık üyelik verirken, bazıları da ücretsiz filmler sunarak kullanıcıların platforma katılmasını sağladı.

Netflix, geçtiğimiz zamanlarda ücretsiz üyeliği kaldırırken, platforma bir adet ücretsiz film ekleyerek yeni üyelerin platform hakkında bilgi edinmesini sağlamıştı. İlgili habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise tüm Android platformların vazgeçilmez bir parçası olan Google Play’in Filmler bölümünde ücretsiz filmler yayınlanabileceği hakkında ilginç bir bilgi yer alıyor. 9to5google’da yer alan habere göre Google Play’in yeni sürümünde ortaya çıkan kodlarda ilginç bir detay yer aldı. İlgili haberde, Play Filmler’in 4.18.37 sürümünde ücretsiz filmlerin geleceği açıkça görüldüğü belirtiliyor.

İlgili İçerik  Redmi K30i 5G Fiyatı ve Özellikleri

Açıklamalara göre Google Play Filmlerin yeni sürümünde ilgili kod dizesinde yer alan kodlarda “Sadece birkaç reklam ile yüzlerce ücretsiz film” şeklinde bir duyuru mesajı yer alıyor. Google Play Filmler’in yeni sürümünde ücretsiz filmlerin hangi tarihte geleceğine dair hiçbir bilgi bulunmasa da önümüzdeki günlerde platformda ücretsiz filmleri görmemiz mümkün olabilir.

Google Play Filmler’in ortaya çıkan kodları hemen aşağıda bulunuyor.

Google Play Filmler – 4.18.37 Sürüm Kodları

<string name = ”athome_add_birthdate_to_watch”> İzlemek için doğum tarihi ekle </string>
<string name = ”athome_free_with_ads”> Reklamlarla ücretsiz </string>
<string name = ”athome_free_with_ads_description”> Yüzlerce film, sadece birkaç reklam </string>
<string name = ”athome_intduce_free_movies”> Giriş </string>
<string name = ”athome_watch_free_with_ads”> Reklamlarla ücretsiz izleyin </string>
<string name = ”cast_expanded_controller_ad_in_progress”> Reklam devam ediyor \ u2026 </string>
<string name = ”see_free_movies”> Ücretsiz filmlere bakın </string>

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın