Google Play, Redmi 10X Özelliklerini Ortaya Çıkardı

 Google Play, Redmi 10X Özelliklerini Ortaya Çıkardı

Google Play Console, Xiaomi alt markası olan Redmi‘nin yeni modeli Redmi 10X‘in özelliklerini ortaya çıkardı. Bu sayede Cihazın RAM‘i, İşlemcisi ve İşletim Sistemi belli oldu.


İlginizi Çekebilir: Redmi 8A Pro Fiyatı ve Özellikeri

Note: görseller temsilidir, telefon piyasaya çıktığında tanıtımı web sitemize eklenecektir.

Çin merkezli dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Xiaomi’nin alt markası Redmi, yeni modeli Redm 10X’i yakında tanıtacak. Fakat Redmi 10X tanıtımı henüz gerçekleşmeden, yeni modelin bir çok önemli özelliği Gogle Play Console’da ortaya çıktı. Google Play uygulamalarının yayın merkezi olan Google Play Console, Redmi 10X’in RAM’i, ekran boyutu, işletim sistemi sürümü, işlemcisi gibi bir çok donanımını ve özelliğini ortaya koydu.

Redmi 10X’in 4 GB RAM ile birlikte geleceği belli olurken, ekran boyutunun da 1080×2340 olacağı görüntüleniyor. Daha önce Helio G85 işlemci ile geleceği iddia edilen yeni model telefonun ortaya çıkan görsele göre böyle olmayacağı görünüyor. Telefon, Helio G70 işlemcisi ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Androdi 10 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak olan telefonun grafik tarafında ise 820mhz ARM Mali G52 bulunuyor. Ayrıca Xiaomi Redmi X10, kutusundan MIUI 12 arayüzü ile birlikte karşımıza çıkacak.

İlgili İçerik  Facebook'un Libra Projesi Yatırımcılarını Kaybediyor

Dilerseniz hemen aşağıdan Google Play Console’da ortaya çıkan Redmi 10X’in ekran görüntüsüne, ve ortaya çıkan özelliklere göz atabilirsiniz.

Redmi 10X Ortaya Çıkan Özellikleri

Bir önceki yazımız olan Vivo G1 5G, Uygun Fiyatı ve Yüksek Performansı ile Tanıtıldı başlıklı makalemizde Vivo, Vivo G1 5G ve Vivo G1 5G Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın