Connect with us


Mobil Haberler

Google Pixel 4A 5G ve Pixel 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Teknoloji devi Google’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel 4a, Pixel 4a 5G ve Pixel 5 modellerinin çıkış tarihleri sızdırıldı.

Zaman:

Tarih:

Google Pixel 4A 5G ve Pixel 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşan Google, son zamanlarda akıllı telefon pazarında da oldukça iyi bir gelişme kaydediyor. Pixel serisi telefonlarıyla büyük ilgi çeken Google, şimdi de Pixel serisinin yeni modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Serinin merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri Pixel 4a, Pixel 4a 5G, Pixel 5, şimdi çıkış tarihleriyle karşımızda.

Arama motorunda lider konumunda olan ve mobil işletim sistemi pazarında çok büyük bir paya sahip olan Google, dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android’in üst şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Mobil işletim sistemi pazarında büyük bir paya sahip olan Google, şimdi de akıllı telefon pazarından büyük bir pay alma yolunda hızla ilerliyor. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Vodafone Almanya veritabanında Google Pixel serisinin yeni telefon modelleri listelendi ve bu liste de sızdırıldı.

Listeye baktığımızda Pixel 4 XL modelleriyle ilgili tarihler de verilirken, en dikkat çeken de Pixel serisinin yeni akıllı telefon modelleri oldu. Listeye göre Google Pixel 4a, Pixel 4a 5G ve Pixel 5 modelleri, yalnızca Siyah renk seçeneğiyle birlikte 25 Eylül tarihinde tanıtılacak. Yani merakla beklenen bu yeni akıllı telefon modellerinin tüm detaylarını 25 Eylül’de hep birlikte göreceğiz. Bununla birlikte Pixel serisinin yeni modelleri hakkında daha önce sızdırılan bazı dikkat çekici bilgiler de bulunuyor.

Benzer içerik:  LG Velvet 4G Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı
Google Pixel 4A 5G ve Pixel 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı Teknoloji devi Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel 4a, Pixel 4a 5G ve Pixel 5 modellerinin çıkış tarihleri sızdırıldı.

Genel olarak sızıntılara baktığımızda Google Pixel 4a 5G modelinin, gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisinden alacağı belirtiliyor. Diğer bir yandan bu modelin ekran boyutunun 6.2 inç civarında olacağı söylenirken, fiyat bilgisi hakkında sızıntılar da bulunuyor. Google Pixel 5 modelinin 750 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olacağı söylenirken, Google Pixel 4a 5G modelinin ise 575 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor.

Fakat tabii ki yukarıda da söylediğimiz gibi bunlar henüz iddia. İlerleyen günlerde Pixel serisinin merakla beklenen yeni akıllı telefon modellerini tüm detaylarıyla hep birlikte göreceğiz. Tüm gelişmelerden haberdar olmak ve cihazların fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için kitle.net’i takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir