Connect with us


Otomobil Haberleri

Cybertruck Üzülecek: Konsept Pickup “GMC Sierra HD Denali”

Cybertruck üreticisi Tesla, bu habere üzülecek. General Motors tasarımcısı, fazlasıyla dikkat çeken bir tasarıma sahip yeni bir konsept kamyonet modeli oluşturdu.

Zaman:

Tarih:

GMC Sierra HD Denali

Dünyanın en büyük ve en eski otomobil üreticilerinden biri olan General Motors‘un konsept otomobiller tasarlayan bölümünden bir tasarımcı, Cybertruck‘ı üzecek bir tasarıma imza attı. Canavar gibi bir tasarıma sahip olan devasa konsept Pickup, General Motors’un Instagram’daki resmi tasarım sayfası üzerinden yayınlandı.

GMC Sierra HD Denali olarak adlandırılan konsept kamyonet tasarımı, fazlasıyla şık ve diğer kamyonetlerden büyük bir tasarıma sahip. Devasa bir canavar kamyonet gibi görünen yeni konsept araç GMC Sierra HD Denali, oldukça büyük ızgaralarıyla dikkat çeken bir tasarıma sahip. Her geçen gün daha da büyük ve daha da ilgi çekici tasarımlara sahip Pickup modelleri karşımıza çıkarken, son yıllarda kamyonetlere olan ilgi de artmaya başladı.

Canavar kamyonet olarak adlandırılan, futuristik tasarımlara sahip olan kamyonetlere ilgi her geçen gün artarken, dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticilerinden biri olan Tesla’dan, bu konuda oldukça iyi bir otomobil modeli duyurulmuştu. Fakat Tesla’nın duyurduğu Cybertruck’tan çok daha büyük ve çok daha dikkat çeken tasarımlara sahip otomobil modelleri de ardı ardına gelmeye başladı. Bunlardan biri de GMC Sierra HD Denali adlı konsept kamyonet oldu.

Benzer içerik:  Elektrikli Kamyonet Hummer EV'nin Yengeç Modu Hakkında Detaylı Video Yayınlandı

İşte Karşınızda GMC Sierra HD Denali

Cybertruck Üzülecek: Konsept Pickup "GMC Sierra HD Denali" Cybertruck üreticisi Tesla, bu habere üzülecek. General Motors tasarımcısı, fazlasıyla dikkat çeken bir tasarıma sahip yeni bir konsept kamyonet modeli oluşturdu.

Hemen yukarıdan da görebildiğiniz bu kamyonet, General Motors’un tasarım ekibi tarafından tasarlandı. Konsept bir otomobil tasarımı olan GMC Sierra HD Denali, Tesla Cybertruck’ın yanında adeta bir canavar görüntüsüne sahip. Diğer bir yandan GMC Sierra HD Denali’nin ızgara tasarımına daha yakından göz atmak isterseniz, aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz.

Cybertruck Üzülecek: Konsept Pickup "GMC Sierra HD Denali" Cybertruck üreticisi Tesla, bu habere üzülecek. General Motors tasarımcısı, fazlasıyla dikkat çeken bir tasarıma sahip yeni bir konsept kamyonet modeli oluşturdu.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir