Ghost of Tsushima’nın İlk 10 Gün İstatistikleri Yayınlandı

17 Temmuz'da çıkış yapan Ghost of Tsushima'nın 10 günlük istatistikleri yayınlandı. Oyun, milyonlarca oyuncunun dikkatini çekerek büyük bir başarı yakaladı.
 Ghost of Tsushima’nın İlk 10 Gün İstatistikleri Yayınlandı

Geçtiğimiz 17 Temmuz gününde yayınlanan ve milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken Sucker Punch Productions yapımlı video oyunu Ghost of Tsushima, çok büyük bir başarı yakaladı. PlayStation 4 oyun konsolları için yayınlanan Ghost of Tsushima, ilk çıktığı 3 günde tam 2,4 milyon kopya satarak rekor kurmuştu. Oyun, PlayStation 4’ün en iyi açılış yapan oyunu ünvanını elde etti.

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği oyunun böyle bir açılış yapması pek de şans değildi. Fakat beklenenden çok daha üstün bir başarı edildiğini de söyleyebiliriz. Hem YouTube üzerinde milyonlarca kişi tarafından izlenen, hem de günler içerisinde milyonlarca kişi tarafından oynanan oyunun ilk 10 gün istatistikleri de resmi olarak paylaşıldı. İstatistiklere bakılırsa oyun, pek çok video oyununu oldukça büyük bir farkla geride bıraktı.

İlk 10 gün içerisinde Ghost of Tsushima’da 156,4 milyon düşman karşılaşırken, 57,5 milyon’dan fazla düello gerçekleştirildi. Milyonlarca oyuncunun ilk 10 gün içerisinde toplam at üstünde tam 810 yıllık süre geçirdikleri belirtti. Diğer bir yandan ilk 10 gün içerisinde 28,1 milyon kişi oyun içerisinde flüt çaldı. Diğer bir yandan milyonlarca oyuncu tabii ki grafiklerle de ilgilendi. Oyunun muhteşem manzaraları ve grafikleri, oyuncular tarafından 15,5 milyon kare fotoğrafı çekildi.

İlgili İçerik  Twitter Hesap Dondurma ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

Ghost of Tsushima‘da ilk 10 günde olan biten bunlarla da sınırlı değil. Milyonlarca oyuncunun gönlüne taht kuran Ghost of Tsushima’da ilk 10 gün içerisinde 8,8 milyon tilki oyuncular tarafından sevildi. Diğer bir yandan 10 gün içerisinde 139,4 milyon düşmana oyunda diz çöktürüldü. İlerleyen günlerde oyunun ne gibi verilerle karşımıza çıkacağı oldukça merak konusu.

Dilerseniz hemen aşağıdan Ghost of Tsushima’nın fragmanına göz atabilirsiniz. Ayrıca Kitle‘yi ziyaret ederek diğer haberlere göz atabilir, ücretsiz abone olarak güncel haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Ghost of Tsushima Fragman

Bir önceki yazımız olan Beyond Good & Evil Oyunu, Netflix Filmi Oluyor başlıklı makalemizde Beyond Good and Evil, Dizi ve Netflix hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın