Connect with us


Dijital Haberler

Gerilim Dolu The Devil All the Time’dan İlk Fragman Geldi

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix’in bu sene en çok beklenen içeriklerinden olan The Devil All the Time’dan beklenen fragman geldi.

Zaman:

Tarih:

Gerilim Dolu The Devil All the Time'dan İlk Fragman Geldi

Özellikle covid-19 salgını sürecinde büyük bir kullanıcı sayısı artışı yaşayan Netflix, bu süreçte abonelerini platformda tutabilmek amacıyla pek çok orjinal yapım içeriği de platforma ekledi. Bu içeriklerin pek çoğu milyonlarca kişi tarafından dikkat çekerken, 2020 yılı için en çok beklenen Netflix içeriklerinden biri de psikolojik gerilim filmi The Devil All the Time olmuştu.

Netflix’in gerilim filmlerinden yakaladığı büyük başarı, milyonlarca kişiyi yeni yapım olan The Devil All the Time’a da çekiyor. Donald Ray Pollock‘un aynı adlı romanından uyarlanarak Netflix dünyasında oldukça dikkat çeken bir filme dönüştürülen The Devil All the Time, dün fragmanıyla YouTube’da karşımıza çıktı. Merakla beklenen filmin ilk fragmanı saatler içerisinde milyonlarca izlenirken, Türkçe altyazılı fragman da Netflix Türkiye tarafından yayınlandı.

Netflix abonelerinin merakla beklediği gerilim dolu yeni The Devil All the Time, kadrosunda dünyaca ünlü pek çok oyuncuya yer veriyor. Örümcek Adam rolüyle tüm dünyanın tanıdığı Tom Holland, Harry Potter’ın Dudley Dursley’i Harry Melling, Alacakaranlık serisiyle milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran Robert Pattinson filmin kadrosunda yer alıyor.

Böylesine bir filmin böyle bir kadro ile çıkması da tabii ki milyonlarca kişiyi heyecanlandırıyor. Beklentilerin oldukça yüksek olduğu, büyük bütçeli psikolojik gerilim filmi The Devil All the Time, 16 Eylül tarihinden itibaren Netflix’de milyonlarca kullanıcıya sunulacak.

Benzer içerik:  Netflix'in Çağayat Ulusoy'lu Yeni Türk Filmi Duyuruldu: Mücadele Çıkmazı

The Devil All the Time Konusu

Gerilim Dolu The Devil All the Time'dan İlk Fragman Geldi

Knockemstiff/Ohio’da ve yakınlarında, ormanlarda tekinsiz bir vaiz, sapkın bir çift ve yozlaşmış bir şerif gibi uğursuz karakterler, kendisini ve ailesini tehdit eden şeytani güçlerle savaşan genç Arvin Russell’ın (Tom Holland) etrafında birleşir. 2. Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasındaki dönemi kapsayan, Antonio Campos imzalı film THE DEVIL ALL THE TIME, adil olanla yozlaşmış olanı karşı karşıya getiren baştan çıkarıcı ve korkunç bir ortamı resmediyor. Bill Skarsgård, Mia Wasikowska, Harry Melling, Haley Bennett ve Pokey LaFarge’ın başrolleri paylaştığı bu sürükleyici, ince ince örülmüş hikâye, Donald Ray Pollock’ın ödüllü romanından uyarlandı.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir