Connect with us


Dijital Haberler

31 TL Değerindeki Oyun Yapım Aracı, Steam’de Ücretsiz Oldu

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından olan Steam’de, oyun yapım aracı olan 31 TL değerindeki GameGuru ücretsiz olarak yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

31 TL Değerindeki Oyun Yapım Aracı, Steam'de Ücretsiz Oldu

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, oyuncuların karşısına yepyeni bir fırsatla çıkıyor. Steam üzerinde bulunan bir oyun yapım aracı olan GameGuru isimli araç, normalde 31 TL fiyat etiketiyle oyuncuların karşısına çıkıyordu. Fakat Steam’in başlattığı kampanya ile birlikte 31 TL değerindeki bu oyun yapım aracı ücretsiz olarak yayınlandı.

Oldukça kolay bir şekilde oyunlar üretebildiğiniz ve o oyunları oynayabildiğiniz bir oyun yapım aracı olan GameGuru, binlerce oyuncunun kullandığı oldukça eğlenceli bir oyun yapım aracı diyebiliriz. Aslında oyun gibi olan bu oyun yapımı aracında hiçbir bilginiz olmadan oyun yapabiliyorsunuz. Hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan oyun geliştirebileceğiniz GameGuru aracı sayesinde basit oyunlar geliştirebilir, aklınızda kurduğunuz o oyun projesini basit de olsa gerçekleştirebilirsiniz.

Amacı herkesin kolay bir şekilde oyun geliştirebilmesini sağlamak olan bu oyun yapım aracı, aslında Minecraft benzeri bir oyun olsa da onun daha gelişmiş ve daha eğlenceli hali diyebiliriz. Arkadaşlarınızla şehirler kurabiliyor, oyun yaratabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte oluşturduğunuz o oyunda arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Minecraft benzeri olarak size belirli eşyalar veren oyun, o eşyaları kullanarak bir oyun yapmanızı sağlıyor. Bu fazlasıyla basit bir oyun yapım aracı.

GameGuru Ücretsiz Nasıl İndirilir?

31 TL Değerindeki Oyun Yapım Aracı, Steam'de Ücretsiz Oldu Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından olan Steam'de, oyun yapım aracı olan 31 TL değerindeki GameGuru ücretsiz olarak yayınlandı.

Şimdi Steam üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan bu oyun yapım aracı, şuanda Steam üzerinde ücretsiz olarak yayınlandı. Eğer kendi oyununuzu yapmak, arkadaşlarınızla birlikte kendi oyununuzu inşa ederek oynamak istiyorsanız, bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. Şimdi GameGuru’yu ücretsiz olarak indirebilmeniz için yapmanız gereken tek şey, buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gitmek ve ardından oyunu Hesaba Eklemek.

Benzer içerik:  WhatsApp Karanlık Mod Özeliği Geldi - Nasıl Açılır?

Eğer hesabınıza giriş yapmadıysanız, Hesaba Ekle butonuna tıkladığınızda giriş ekranına yönlendirecek. Bu sayfada hesabınıza giriş yapın veya hesabınız yoksa kayıt olun. Ardından çok kısa ve basit bir süreçle oyuna ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Kampanya 7 Eylül 2020 tarihinde başlamış olup, ilerleyen saatlerde bitecektir. Hızlıca almanız durumunda ücretsiz oalrak sahip olabilirsiniz…

GameGuru Sistem Gereksinimleri

31 TL Değerindeki Oyun Yapım Aracı, Steam'de Ücretsiz Oldu Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından olan Steam'de, oyun yapım aracı olan 31 TL değerindeki GameGuru ücretsiz olarak yayınlandı.

GameGuru Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Dual-Core 2GHz veya AMD Dual-Core 2GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 400 serisi veya AMD Radeon HD 6000 serisi, 2GB ekran kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Disk Alanı: 12 GB kullanılabilir depolama alanı

GameGuru Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Quad-Core (i5 2300) veya AMD Octo-Core (FX 8150)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 660Ti veya üstü, AMD Radeon HD 7950 veya üstü, 2GB ekran kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Disk Alanı: 12 GB kullanılabilir depolama alanı

2 Yorum

2 Comments

 1. Oyun geliştiricisi

  8 Kasım 2020 at 11:19

  oyun yapım aracı değil , oyun motoru

  • Ali Çelen

   8 Kasım 2020 at 16:51

   Oyun motoru çok daha kapsamlı programlar, bu biraz daha minecraft benzeri.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir