Frida Kahlo Müzesi İnternette 360 Derece Olarak Yayınlandı

 Frida Kahlo Müzesi İnternette 360 Derece Olarak Yayınlandı

20. yüzyılın en ünlü kadın sanatçılarından olan Meksikalı ressam Frida Kahlo‘nun Meksika’daki müzesi, 24 saat internet sitesinde 360 derece olarak yayınlanacak. Dileyen herkes müzeye ücretsiz olarak internet sitesinden erişebilir.


İlginizi Çekebilir: Van Gogh’un Doğum Gününde “İlkbahar Tablosu” Çalındı

6 Temmuz 1907 doğumlu 20. yüzyılın en ünlü kadın ressamlarından olan Frida Kahlo’nun Meksikada bulunan müzesi, corona virüsü sebebiyle internet ortamında erişime açıldı. 360 derece olarak internet sitesine aktarılan site, tamamen HD olarak görüntülenebiliyor ve her noktasına ulaşılabiliyor.

Dünya genelinde çok büyük bir hayran kitlesi bulunan ünlü sanatçı Frida Kahlo’nun aynı zamanda evi olan bu müze, Frida Kahlo’nun çalışmalarına ve hayatına adanmış bir müze olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca corona virüsü sebebiyle ziyaretçi alamayan müze’nin böyle bir zamanda internet üzerinden erişime açılması da oldukça beğeniyle karşılandı. Dilerseniz Frida Kahlo’nun sanal müzesine nasıl ulaşabileceğinizi hemen aşağıdan görebilirsiniz.

İlgili İçerik  Xiaomi Redmi 8 Serisinin Satış Rakamları Açıklandı

Frida Kahlo Sanal Müze

Frida Kahlo Müzesi İnternette 360 Derece Olarak Yayınlandı

Ünlü sanatçı Frida Kahlo’nun sanal müzesine açıklamalara göre 24 saate kadar ulaşabilirsiniz. Dileyen herkes buraya tıklayarak Frida Kahlo sanal müzesine ücretsiz olarak ulaşabilir ve dilediği gibi gezebilir. Meksikada bulunan Frida Kahlo müzesi içerisinde 22 bin’den fazla belge, 6.500’den fazla fotoğraf ayrıca onlarca dergi ve kitap bulunuyor.

Frida Kahlo’nun yaşadığı ve müze haline getirilen bu evi dileyen herkes 24 saat içerisinde ücretsiz olarak ziyaret edebilir. Bu müze, Mexico City’deki Coyoacán’ın Colonia del Carmen semtinde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Zamanda Yolculuğu Çıkmaza Sokan Büyükbaba Paradoksu başlıklı makalemizde Büyükbaba Paradoksu, Dede Paradoksu ve Zamanda Yolculuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın