Connect with us


Dünya'dan Haberler

Fransız YouTuber, Ekipmansız 58 Katlı Gökdelene Tırmandı

Fransa’da ünlü olmak isteyen genç bir YouTuber, 210 metre uzunluğunda olan 58 katlı bir gökdelene hiçbir koruyucu ekipman kullanmadan tırmandı.

Zaman:

Tarih:

Fransız YouTuber, Ekipmansız 58 Katlı Gökdelene Tırmandı

Son zamanlarda adeta çok popüler bir meslek haline gelen YouTuber‘lık, dünya çapında 7’den 70’e herkese yayıldı ve herkes bu platformda iş yapabilmek adına kendi çaplarında gösteriler yapmaya başladı. Fakat herkesin bu platforma girebilmesi ve herkesin dilediği gibi video yayınlayabilmesi, artık bu platforma yeni girecek olan kişilerin işini zorlaştırıyor ve rekabet fazlasıyla artıyor.

Bunun farkında olan kullanıcılar ise rekabete çok iyi bir şekilde girebilmek adına ilginç işlere imza atıyor. Bu işlerden birine de Fransız genç bir YouTuber imza attı. Fransa basınında aktarılan haberlere göre ünlü olmak ve YouTube’da büyümek isteyen bir YouTuber, adeta kimsenin denemek bile istemeyeceği bir işe imza attı.

Hiçbir koruyucu ekipman, paraşüt vb. kullanmayan Fransız genç, Fransa’da bulunan ve uzunluğu tam 210 metre olan Tour Montparnasse isimli gökdelene tırmandı. Bu sırada üzerinde hiçbir ekipman bulunmayan genç, çevrede ve binada bulunan kişilerin büyük ilgisini çekti. 59 katlı bu gökdelene tırmanırken o anın görüntülerini de kaydeden genç, polisi ve çevredeki kişileri oldukça heyecanlandırmış ve endişelendirmişti.

Benzer içerik:  Video İndirme Sitelerine Darbe: YouTube, Video İndirme Projesini Engelledi

59 Katlı Gökdelene Ekipmansız Tırmanan YouTuber

Videoyu izlerken bile korkutan bu görüntüler, Fransız gencin ekipmansız olarak tırmandığı anlardan. Hiçbir önlem almayan YouTuber, polisin ve sağlık ekiplerinin de olay yerine gelmesine ve önlemler almasına sebep oldu. Fransız gencin video kaydedip kaydetmediği, bu videoyla istediği üneulaşıp ulaşmayacağı henüz bilinmiyor. Fakat polis, ünlü olmak için gökdelene tırmandığını söylediği bu gencin ismini açıklamadı. Büyük ihtimalle ünlü olabilmek adına bunu yapmak isteyen diğer kişilerin önüne geçmek adına böyle bir adım atıldı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir