Connect with us


Oyun Haberleri

FPS Oyunu Deathloop’un Çıkışı 2021 Yılına Ertelendi

Oyuncuların merakla beklediği oyunlardan biri olan aksiyon/macera türü FPS oyunu Deathloop’un çıkış tarihi, 2021 yılına ertelendi.

Zaman:

Tarih:

FPS Oyunu Deathloop'un Çıkışı 2021 Yılına Ertelendi

Oyuncuların en çok beklediği video oyunlarından biri olan aksiyon ve macera türündeki FPS oyunu Deathloop, 1 yıl süreyle ertelenmek zorunda kaldı. Arkane Studios tarafıdan geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımcılığı üstlenen yeni FPS oyunu Deathloop’un yayın tarihi, resmi olarak yapılan açıklamalara göre 2021 yılının ikinci çeyreğine, yani 2021 ortalarına ertelendi.

PlayStation 5 oyun konsoluna ve PC‘ye özel çıkış yapacak olan Deathloop, özel anlaşmalar bulunduğundan dolayı bu anlaşmalar sonlanmadan yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X için çıkış yapmayacak. Oyuncuların merakla beklediği oyun, normal şartlarda bu yıl içerisinde yayınlanacaktı, fakat ortaya çıkan bilgilere bakıldığında oyuncuları oldukça üzecek bir karar alındı.

Bu yılın Haziran ayında PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde tanıtılan Deathloop, oldukça dikkat çekmiş ve oyuncular heyecanla oyunu beklemeye başlamıştı. Arkane Studios tarafından geliştirilen ve oldukça iyi bir oynanışa sahip olan yeni FPS oyunu, yayıncı firma Bethesda’nın yaptığı duyuruyla oyuncuları üzdü. Bethesda, oyuncuların karşısına daha eğlenceli bir oyun olarak çıkabilmek ve olabildiğince özgün ve eğlenceli olması amacıyla biraz daha zamana ihtiyaçları olduklarını belirtti.

Hemen yuarıda da gördüğünüz oyunun yayımcısı olan Bethesda tarafından yapılan açıklamalardan da anlayacağınız gibi Deathloop, 2021 yılının ortalarına kadar Bethesda tarafından yayınlanmış olacak. Gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Benzer içerik:  Epic Games, 77 TL Değerinde ARK: Survival Evolved'i Ücretsiz Yayınladı

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir