Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere: Yeni OPPO Reno Glow Serisi

 Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere: Yeni OPPO Reno Glow Serisi

Son zamanların en dikkat çeken telefon markalarından biri olan OPPO‘nun yeni telefon modeli OPPO Reno Glow ortaya çıktı. Yeni tescillenen Glow serisi, kamera odaklı olabilir.


İlginizi Çekebilir: OPPO A72 Fiyatı ve Özellikleri

Ülkemizde de reklamlarıyla birlikte oldukça tanınmaya başlayan ve satışlarda başarı yakalayan OPPO markası, bir çok yeni telefon üreterek piyasada iyi bir yer ediniyor. Pek çok yeni modeli bünyesine ekleyen OPPO, şimdi de kamera odaklı olacağı düşünülen yeni modeli OPPO Reno Glow’u tescilledi.

Corona virüsü tüm dünyaya tehlike saçarken bir çok telefon üretici şirketi düşük ve orta segment telefon üretimini oldukça arttırdı. Covid-19 sebebiyle yaşanan kriz vatandaşları etkilerken, telefon satışlarını da etkiledi. Özellikle OPPO, bu konuda önemli adımlar adımlar atıyor. Daha ucuz ve orta segment telefon modellerini arttıran OPPO, yeni modeli Reno Glow ile bünyesini daha da büyütecek.

Çin merkezli telefon üretici şirket OPPO, istediği tescili Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisine başvurarak aldı. Bu işlemi yapabilmek için Domingo Galletero firması ile anlaşan OPPO, daha önce de bu firma ile çalışmıştı. OPPO, daha önce bu firmayla çalıştığında “karanlıkta parıltı” sloganıyla çalışmış ve cihaz kameralarına oldukça ilgi göstermişti.

İlgili İçerik  Realme Watch, 2 Dakikada Tükendi: 15.000 Satış

Kamera odaklı olması beklenen bu yeni telefonun ultra gece modu özelliği ile birlikte gelmesi beklenirken, ayrıca ekran yenileme hızının da oldukça yüksek olacağı düşünülüyor. OPPO’nun son dönemlerde çıkardığı telefonlarda ekran yenileme hızlarının 120Hz değerinin üzerinde olması, bu iddiayı da güçlendiriyor.

Oppo Reno Glow Özellikleri ve Fiyatı

Maalesef bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ürün OPPO tarafından resmi olarak tanıtıldığında ve piyasaya sürüldüğünde sizler için detaylı bir makale yayınlayacağız. Dilerseniz “kitle.net” web sitemizi takipte kalabilir, güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch, 160.000 Hesabın Hacklendiğini Doğruladı başlıklı makalemizde Hack, Hacker ve Nintendo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın