Connect with us


Film Haberleri

Firewatch Oyunu, Tekrar Film Olmaya Hazırlanıyor

Oyun dünyasının en dikkat çeken oyunlarından biri olan Firewatch, duyurulan yeni bir anlaşmaya göre sinema filmi olarak karşımıza çıkacak.

Zaman:

Tarih:

Firewatch Oyunu, Tekrar Film Olmaya Hazırlanıyor

Oyun dünyasının en sevilen FPS türü video oyunlarından biri olan Firewatch, yeniden sinema filmi olmaya hazırlanıyor. Oldukça farklı bir temada macera türünde oyun olan Firewatch, daha önce 2016 yılında film olmaya hazırlanmış fakat çıkan aksaklıklar sebebiyle bu proje gerçekleştirilememişti. Şimdiyse oyun için yeni bir firma ile anlaşma imzalandı.

İlk olarak 2014 yılında duyurulan ve 2016 yılında çıkış yapan video oyunu Firewatch, oldukça dikkat çekici konseptiyle oyuncuları kendine hayran bırakmış ve oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinmişti. 2016 yılında oyunun film olması için Good Universe ile anlaşma yapılmış, fakat Good Universe Lionsgate tarafından satın alınınca anlaşma bozulmuştu. Bu sebeple geçtiğimiz yıllarda çıkması beklenen Firewatch filmi, maalesef çıkış yapamamıştı.

Firewatch filmi hayalleri burada biterken, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberlere göre yeniden projeler başladı. Bu sefer Firewatch oyununun film olması için Snoot Entertainment firmasıyla yeni bir anlaşma sağlandı. Firewatch oyununun çatı firması olan Campo Santo’nun kurucularından olan Sean Vanaman, konuyla ilgili açıklamalarında oyunun filmi için oldukça ümitli olduklarını söyledi.

Benzer içerik:  Epic Games, 200 TL Değerindeki 2 Oyunu Daha Ücretsiz Yapıyor
Firewatch Oyunu, Tekrar Film Olmaya Hazırlanıyor Oyun dünyasının en dikkat çeken oyunlarından biri olan Firewatch, duyurulan yeni bir anlaşmaya göre sinema filmi olarak karşımıza çıkacak.

Diğer oyunlardan oldukça farklı grafiklere ve renklere sahip olan oyun, bir orman gözcüsü tarafından oynadığınız bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça akıcı bir oyun olan Firewatch’ın sinema filmi de şimdiden merakla bekleniyor. İlgili filmin çıkış tarihi gibi bilgiler hakkında bir açıklama yapılmamış olsa da, önümüzdeki yıl içerisinde oldukça iyi gelişmeler karşımıza çıkabilir. Konu hakkındaki tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir