Arkadaşlar ile Uzaktan Film İzleme (Rabbit Alternatifleri)

Arkadaşlar ile Uzaktan Film İzleme (Rabbit Alternatifleri)
 • 93 okunma

Bazen sanal arkadaşlarınız veya size çok uzakta olan bir arkadaşınız ile film izlemek istemiş olabilirsiniz. Bu makalemizde arkadaşlarınız ile birlikte film, dizi, video izleyebileceğiniz (Rabbit Alternatifi) en iyi siteleri ve uygulamaları listeleyeceğiz.


İlginizi Çekebilir: 2019’da En Çok İzlenen Netflix Filmleri ve Dizileri

Bazen arkadaşlarınızla film izlemek isteyebilir, fakat birbirinize uzak olduğunuz için bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Fakat elinizdeki teknolojiyi kullanarak bunu kolaylıkla yapmanız mümkün. İnternette, arkadaşlarınızla birlikte ve aynı anda film izleyebileceğiniz, filmi izlerken sesli veya yazılı konuşabileceğiniz çeşitli siteler ve uygulamalar bulunuyor.

Daha önce bunun en iyi örneği olan Rabbit, maalesef Kast isimli farklı bir şirket tarafından satın alınmış ve proje sonlandırılmıştı. Sizler için Rabbit’e alternatif olabilecek en iyi siteleri ve uygulamaları bu makalemizde detaylı olarak derliyoruz.

Uzaktan Birlikte ve Aynı Anda Film Nasıl İzlenir?


Arkadaşlarınızla uzaktan ve aynı anda film, dizi ve video izleyebilmeniz için, hatta aynı anda müzik dnleyebilmeniz için kullanabileceğiniz en iyi uygulama/program Kast.GG’dir. Kast.gg’yi kullanarak 100’den fazla kişi ile aynı anda video, film, dizi ileyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken arkadaşlarınızla sesli veya yazılı olarak iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki talimatları izleyerek kast.gg’yi nasıl indirebileceğinizi ve nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

 1. kast.gg/download.html adresine girin.
 2. İşletim sisteminize göre indirin. (Mac veya Windows)
 3. İndirme butonuna tıkladığınızda detaylı anlatım videosu çıkacaktır.

İşte kullanımı oldukça basit olan programı bu şekilde indirebilirsiniz. Programı kullanabilmeniz için minimum 1 bilgisayar gerekmektedir. Bilgisayardan açtığınız yayını, arkadaşlarınız telefondan izleyebilir. Bunun için arkadaşlarınızın mobil cihazlarına “Kast” uygulamasını yüklemesi ve giriş yapması yeterlidir. Program, ekran yayınlama mantığıyla çalışmaktadır.

Birlikte Film, Dizi İzleyebileceğiniz En İyi Siteler


Corona Virüsü Sebebiyle Ertelenen Tüm Filmler

 1. watch2gether.com
 2. togethertube.com
 3. mycircle.tv
 4. w.kast.live
 5. sync-video.com
 6. togethr.tv

Birlikte Film, Dizi İzleyebileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar


Arkadaşlar ile Uzaktan Film İzleme (Rabbit Alternatifleri)
 1. Rave (IOS, Android)
 2. Airtime: Watch Videos Together (IOS, Android)
 3. Kast (Rabbit yeni versiyonu, fakat aynısı değil.)

İlgili Aramalar(Bu sayfayı internette kolaylıkla bulabilmeniz amacıyla arayabileceğiniz kelimeleri listeliyoruz. Bu listeyi okumanıza gerek yoktur, makalemiz tamamıyla yukarıdadır.): Arkadaşlar ile Birlikte Film İzleme, Aynı Anda Film İzleme, Birlikte Film İzleme Sitesi, Birlikte Video İzleme, Arkadaşlarla Film İzleme Sitesi, Beraber Film İzleme Siteleri, Uzun mesafe ilişkiler için aynı anda film izleme, Arkadaşlarla film izleme sitesi, Birlikte Dizi İzleme Siteleri

Reaksiyon Gönder
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Paylaş:
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli