Far Cry 6, PlayStation Store’da Ortaya Çıktı

Ubisoft'un en çok dikkat çeken video oyunu serilerinden biri olan Far Cry'ın yeni oyunu Far Cry 6'nın çıkış tarihi ve görseli PlayStation Store'da sızdırıldı.
 Far Cry 6, PlayStation Store’da Ortaya Çıktı

Dünyanın en sevilen video oyunlarının yapımcısı Ubisoft, en sevilen oyun serilerinden olan Far Cry serisine yeni bir oyun ekliyor. Bilgisayara ve oyun konsollarına çıkacak olan yeni FPS oyunu Far Cry 6‘nın bilgileri, çıkış tarihi ve görseli PlayStation Store‘da geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı.

PlayStation Store’un Hong Kong sayfasında ortaya çıkan bilgilere göre Far Cry 6 ile ilgili oldukça iyi bilgiler karşımıza çıktı. PlayStation Store’da yayınlanan Far Cry 6 yanlışlıkla yayınlanmış olmalı ki kısa sürede platformdan kaldırıldı. Fakat kaldırılması pek de bir şey değiştirmedi. Çünkü oyuncular bu sayfa kaldırılana kadar çoktan ekran görüntülerini almış ve sosyal medyada paylaşmıştı.

İlk olarak 2008 yılında geliştirilen Far Cry, grafikleri, oynanışı ve oyunun geçtiği yerler ile oldukça dikkat çekmiş ve video oyunu dünyasında oldukça iyi bir yer edinmişti. Oldukça uzun süredir yeni oyunlarla karşımıza çıkan Far Cry serisi, Ubisoft’un oldukça kaliteli oyun motorlarıyla devam ettiriliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre serinin yeni oyunu olan Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak. Oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacağı kesinleşirken, bilgisayarlara ve Xbox konsollara da geleceği düşünülüyor.

PlayStation Store‘da yer alan sayfada oyun posterinde Giancarlo Esposito da yer alıyor. Sayfadaki açıklamalara göre Giancarlo Esposito, Küba’ya benzer bir ülke olan “Yara“da bir diktatör olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular ise Dani Rojas isimli bir savaşçının üzerinden oyunu oynuyor. Yani oyun içerisinde en öncelikli düşmanınız Giancarlo Esposito olacak.

İlgili İçerik  Oyun Konsollarına %50 Ek Gümrük Vergisi Getirildi

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın