Connect with us


Dijital Haberler

89 TL Değerindeki Far Cry 3 Ücretsiz Oldu (Hemen İndir)

Ubisoft’un en sevilen video oyunlarından biri olan Far Cry 3, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Hızlı olursanız, 89 TL’lik bu oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Zaman:

Tarih:

89 TL Değerindeki Far Cry 3 Ücretsiz Oldu (Hemen İndir)

Dünyanın en ünlü video oyunu yapımcılarından biri olan Ubisoft‘un efsanevi serisi Far Cry, milyonlarca satarak oyun dünyasının en ünlü video oyunu serilerinden biri haline gelmişti. Dünya çapında çok büyük bir başarı yakalayan Far Cry serisi, bugüne dek pek çok oyun ile karşımıza çıkmış ve oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinmişti. Şimdi ise serinin en beğenilen oyunlarından biri olan Far Cry 3 ücretsiz oldu.

Son günlerde birçok oyunu ücretsiz olarak yayınlayan Ubisoft, ünlü yapımlarından olan Far Cry 3’ü de ücretsiz olarak yayınladı. Steam üzerinde 89 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan video oyunu Far Cry 3, aslında yalnızca Çin’de bulunan oyuncular için ücretsiz olarak yayınlandı. Fakat Ubisoft’un web sitesi üzerinden bu oyunu ücretsiz olarak diğer ülkelerden de alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey ise fazlasıyla basit.

Tek ve çok oyunculu ünlü FPS oyunu Far Cry 3, Ubisoft Montreal, Ubisoft Massive, Ubisoft Red Storm ve Ubisoft Shangai stüdyolarının ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan oldukça kaliteli bir video oyunu. Ubisoft’un 2008 yılında yapmış olduğu bu oyun yıllar önce çıkış yapmış olsa da, oyuncular tarafından hala oldukça seviliyor. Eğer Far Cry 3’e ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gerekenleri hemen aşağıda liste halinde hazırladık. Oldukça basit işlemler ile 89 TL değerindeki bu oyunu orjinal olarak bilgisayarınıza Ubisoft üzerinden indirebilirsiniz. Dilerseniz hemen nasıl yapacağınıza geçelim. Bu arada bu kampanya kısa sürelidir, eğer bu haberi çok daha sonra okuyorsanız kampanya bitmiş olabilir.

Benzer içerik:  Sevilen Film Suicide Squad, Video Oyunu Oluyor

Far Cry 3 Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

89 TL Değerindeki Far Cry 3 Ücretsiz Oldu (Hemen İndir) Ubisoft'un en sevilen video oyunlarından biri olan Far Cry 3, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Hızlı olursanız, 89 TL'lik bu oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 • Buraya tıklayarak Ubisoft’un Far Cry 3 sayfasına gidin.
 • Açılan sayfada Çince yazılar yazan yeşil butona tıklayın.
 • Bunu yaptığınızda sizi anasayfaya atacak, tarayıcınızdan geri tuşuna basarak önceki sayfaya dönün.
 • İşte ekrandaki uyarı gitti. Şimdi de kalp işaretinin solunda bulunan Mavi butonu tıklayın.
 • Çıkan sayfada hesabınıza giriş yapın.

İşte bu kadar. Hesabınıza giriş yaptığınızda Çin’de yaşıyormuşsunuz gibi otomatik olarak oyunu size hediye edecektir. Ubisoft’un hiçbir ücret talep etmeden oyunculara sunduğu bu kampanya kapsamında bu işlemler ile bir süreliğine Far Cry 3’ü alabilir ve sonsuza dek oynayabilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklendiğinde daha sonra silinmeyecektir. Dilerseniz hemen Uplay’i başlat tuşuna tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. Eğer yukarıdaki şekilde oyunu indiremediyseniz, aşağıdaki gibi denemeniz gerekiyor.

 • Telefonunuzdan Chrome tarayıcınızı açın ve buraya tıklayın. (Telefonunuzdan tıklayın)
 • Ardından Ubisoft hesabınıza giriş yapın.
 • Daha sonra eski sekmeyi kapatmayın ve yeni bir sekmede buraya tıklayarak açın.
 • Mavi Renkli Çince yazılı butona tıklayın.
 • Son olarak işlemi onaylayın.
 • Daha sonra oyun, Ubisoft kütüphanenize eklenecektir. Uplay üzerindne erişebilirsiniz.

Bu işlem kesinlikle işe yarayacaktır. Eğer olmazsa birkaç kez, olana kadar deneyin.

5 Yorum

5 Comments

 1. çağrı

  2 Eylül 2020 at 21:41

  etkinleştirme kodu geliyor site çince olduğu anlamadım ama

  • Ali Çelen

   2 Eylül 2020 at 21:43

   Merhaba, üstteki olmadıysa alttakini yapmayı deneyin. Önce hesabınıza giriş yapın, ardından bağlantıya giderek oyunu ücretsiz alın. Talimatlar yukarıda, mobilden öneririm.

 2. serhat

  2 Eylül 2020 at 22:38

  etkinleştirme kodu nerede bulamadım bir türlü. kütüphanede görünmüyor.

 3. doga

  14 Eylül 2020 at 16:44

  stoklarda tükenmiş

  • Ali Çelen

   14 Eylül 2020 at 16:58

   Evet kampanya başlayalı 2 hafta oldu, o sebeple bitmiş artık.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir