Connect with us


Dijital Haberler

Fall Guys, Steam’de 7 Milyonluk Satış Barajını Aştı

Son günlerin en popüler video oyunlarından biri olan Fall Guys’ın Steam üzerindeki toplam satış sayısı 7 milyon adeti geride bıraktı.

Zaman:

Tarih:

Fall Guys, Steam'de 7 Milyonluk Satış Barajını Aştı

Son zamanlarda en çok oynanan ve oldukça eğlenceli bir online oyun olan Fall Guys, yakaladığı başarıyı Steam’deki satış rakamlarıyla kanıtladı. Video ve canlı yayın platformlarında en sevilen içeriklerden biri haline gelen Fall Guys, bu süreçte yayıncılardan da aldığı destek ile birlikte oyun dünyasına adını altın harflerle yazdırdı.

2020 yılının en dikkat çeken video oyunlarından biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout, çıkışından itibaren resmen oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri haline geldi. Ücretli olmasına rağmen milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Fall Guys, henüz bu ay çıkış yapsa da satış başarısıyla pek çok oyunu geride bıraktı.

Steam üzerinde 38 TL‘lik fiyat etiketiyle oyuncuların karşısına çıkan Fall Guys, oyuncuların büyük ilgisi sebebiyle diğer popüler oyunlara da oyun içi mod olarak çıkış yapmıştı. Çoklu oyunculu olarak oynanan ve arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli vakit geçirebildiğiniz bu video oyunu, Windows ve PlayStation 4 platformlarında oyuncuların karşısına çıkıyor. Henüz yeni yeni oyuncuların karşısına çıkan oyun, Steam’de 7 milyon adet‘lik satış barajını geride bırakmış durumda.

Diğer bir yandan bu eğlenceli oyun Steam’de 7 milyondan fazla satış yaparken, PlayStation Plus’da tüm zamanların en çok satan oyunu olmayı da başardı. Yani oyun rekorları peş peşe kırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde mobil platformlar için de çıkış yapacağı söylenen oyunun Çin’deki mobil versiyonu doğrulanmıştı. Oyunun mobil versiyonu ilk olarak Çin’de ve daha sonra belki de tüm dünyada çıkış yapabilir.

Benzer içerik:  Ünlü Oyun Geliştiricisi Lin Qi, Zehirlenerek Hayatını Kaybetti: Cinayet Şüphesiyle 1 Kişi Tutuklandı

Dünya çapındaki akıllı telefon kullanıcılarının oldukça çok olduğunu ve covid-19 sürecinde evde kalan kişilerin dijitale yöneldiğini düşünürsek, bu oyunun mobilde de yayınlanması halinde çok büyük bir başarı yakalaması oldukça olası. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir