Connect with us


Oyun Haberleri

Fall Guys, PS 4 ve PC’de Çarpraz Platform Olarak Arkadaşlarla Oynanabilir Mi?

Son günlerin en popüler video oyunu olan Fall Guys, PS 4 ve PC’de çarpraz platform olarak arkadaşlarla birlikte oynanabilir mi sorusunu bu makalemizde yanıtladık.

Zaman:

Tarih:

Fall Guys, PS 4 ve PC'de Arkadaşlarla Oynanabilir Mi?

Son zamanların en popüler video oyunlarından biri olan ve milyonlarca oyuncusu bulunan Fall Guys, arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz oldukça keyifli bir video oyunu. Fakat oyunun yalnızca PS 4 ve PC platformlarında bulunması, birçok oyuncunun da birlikte bu oyunu oynamasını engelliyor. Bu da birçok oyuncunun aklına PlayStation 4 ve PC’de çarpraz platform olarak arkadaşlarla birlikte Fall Guys oynanabilir mi sorusunu getiriyor.

Xbox veya Nintendo Switch için henüz yayınlanmayan, mobil platformlara da yakın bir zamanda gelecek olan Fall Guys, Windows ve PS 4’ün sınırlı sayıda kullanıcısına şuanda erişim sağlıyor. Eğer arkadaşınızın PlayStation 4 oyun konsolu bulunuyorsa ve sizde de yalnızca PC bulunuyorsa, son zamanların en popüler oyunu Fall Guys’ı arkadaşlarınızla oynamak istemiş olabilirsiniz.

Oyuncular, Fall Guys’ın çarpraz platformlarda oynanıp oynanamayacağını forumlarda sorarken, konu hakkında kesin bir yanıt bulunuyor. Fall Guys, çarpraz platformlarda şuan için maalesef oynanamıyor. Yani eğer PlayStation 4 kullanıcısıysanız, yalnızca diğer PS 4 kullanıcıları ile birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Aynı şekilde PC kullanıcıları da yalnızca diğer PC kullanıcıları ile bu oyunları oynayabilir.

Benzer içerik:  LoL Maç İzleme Görevleri Nasıl Yapılır?
Fall Guys, PS 4 ve PC'de Çarpraz Platform Olarak Arkadaşlarla Oynanabilir Mi? Son günlerin en popüler video oyunu olan Fall Guys, PS 4 ve PC'de çarpraz platform olarak arkadaşlarla birlikte oynanabilir mi sorusunu bu makalemizde yanıtladık.

Fakat şuanlık böyle bir seçeneğin bulunmaması, ilerleyen zamanlarda bu özelliğin gelmeyeceği anlamını taşımıyor. Fall Guys’ın geliştiricisi olan Mediatonic, bu konuda yaptıkları açıklamalarda çarpraz platform desteğini getirmek istediklerini belirtiyor. Yani ilerleyen zamanlarda hem PS 4, hem de PC kullanıcıları karşılıklı olarak oyunu oynayabilir. Aynı zamanda oyunun mobil versiyonu ve diğer konsollar için versiyonları çıkış yaptığında, belki de o platformlar için de çarpraz oyun özelliği getirilebilir.

Oyunun çarpraz platform desteği geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz. Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak, gelişmelerden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir