Connect with us


Oyun Haberleri

Fall Guys 2. Sezon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Son zamanların en popüler video oyunlarından biri haline gelen Fall Guys’ın 2. sezon tarihi, Fall Guys’ın hesapları üzerinden resmi olarak yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Fall Guys 2. Sezon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Son zamanlarda oyun dünyasına bomba gibi düşen Fall Guys oyunu, çok kısa bir sürede büyük bir başarı yakalamış ve oyuncuları adeta içerisine çekmeyi başarmıştı. Milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken ve oyuncuların oldukça eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayan Fall Guys, 1. sezonu sonlandırarak 2. sezona geçiş yapmaya hazırlanıyor.

Son günlerde Fall Guys oyuncularının en merak ettiği şeylerden biri haline gelen Fall Guys 2. sezon tarihi, Fall Guys’ın Twitter’daki hesabında resmi olarak yayınlandı. İlk sezonunun sonlarına oldukça yaklaşan Fall Guys, birkaç gün sonra ilk sezonu sonlandırarak 2. sezona geçiş yapacak. Yapılan resmi paylaşıma göre Fall Guys, 8 Ekim 2020 tarihinden itibaren 2. sezona geçiş yapmış olacak.

2. sezona geçilmesiyle birlikte aynı anda 1. sezon da otomatik olarak sonlanmış olacak. Yeni sezonda oyuncuların karşısına pek yeni yeni kostümle birlikte çıkacak olan Fall Guys, ejderhalar, cadılar ve büyücüler gibi pek çok yeni kostümü oyuncuların karşısına çıkaracak. 2. sezonun başlangıcına kadar ise oyuncular, 2-8 Ekim tarihleri arasında 2 kat daha fazla fame point kazanabilecek.

Benzer içerik:  Valorant Sonunda Yayınlandı - Ücretsiz İndir
Fall Guys 2. Sezon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı Son zamanların en popüler video oyunlarından biri haline gelen Fall Guys'ın 2. sezon tarihi, Fall Guys'ın hesapları üzerinden resmi olarak yayınlandı.

Oldukça eğlenceli bir oyun haline gelen Fall Guys, milyonlarca oyuncusuyla birlikte 8 Ekim tarihinden itibaren 2. sezona geçiş yapmış olacak. Sizler de bugünden itibaren 8 Ekim tarihine kadar oynadığınız oyunlarda 2 kat fame point kazanabilirsiniz. Diğer bir yandan Fall Guys’ın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımı da hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Baklayı Çıkarma Paylaşımı
Duyurulan tarihler her zaman bir şeyleri lanetliyormuşsunuz gibi geliyor, ama cadılar bayramı ayı, o yüzden lanetli olalım!
2. sezon, 8 Ekim Perşembe gününden itibaren başlıyor.
Sezon 1 ise, sezon 2 başlar başlamaz sona erecek ve 2. sezon başlayana kadar çift fame puan verilecek!

Fall Guys 2. Sezon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı Son zamanların en popüler video oyunlarından biri haline gelen Fall Guys'ın 2. sezon tarihi, Fall Guys'ın hesapları üzerinden resmi olarak yayınlandı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir