Connect with us


Kripto Para

Ethereum 2.0, Kasım Ayında Çıkış Yapabilir

Kripto Para dünyasının en dikkat çeken Altcoinlerinden olan Ethereum’un, yatırımcılar tarafından heyecanla beklenen 2.0 versiyonu Kasım ayında yayınlanabilir…

Zaman:

Tarih:

Ethereum 2.0, Kasım Ayında Çıkış Yapabilir

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir. Yalnızca Haber Başlığıdır.

Son yıllarda hızla popülerleşen kripto para dünyası, milyonlarca yeni yatırımcı edinerek yıllar içerisinde büyük bir yatırımcı kitlesine ulaşmıştı. Yıllar önce ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde gelişen kripto para dünyası, Bitcoin‘in öncülüğünde fazlasıyla iyi yerlere gelmişti. Özellikle 2009-2010 yıllarında çıkış yapan Bitcoin’in kısa sürede değerini katlayarak arttırması, 100 dolar yatıranı bile milyoner yapması, kripto para dünyasının da büyük ilgi çekmesini sağlamıştı.

Bitcoin’in ardından birçok kripto para birimi daha piyasaya sürülmüş ve bu kripto para birimleri de seneler içerisinde büyük değer kazanmıştı. Çeşitli amaçlarla piyasaya sürülen ve merkeziyetsiz olmaları sebebiyle yatırımcıların ilgisini çeken kripto para birimleri, özellikle Bitcoin ve Ethereum ile dikkat çekiyor. Bitcoin, kripto para birimlerinin lideri olarak dikkat çekerken, Ethereum da altcoin para birimlerinin lideri olarak karşımıza çıkıyor.

Yatırımcının büyük dikkatini çeken, Bitcoin’den daha iyi özelliklere sahip olma yolunda hızla ilerleyen Ethereum, güncel olarak 42 milyar 500 milyon dolarlık değeriyle altcoin piyasasına liderlik ediyor. Fakat altcoin piyasasının lideri olan Ethereum yatırımcıları için en önemli şey ise, Ethereum 2.0‘ın yayınlanması diyebiliriz. 2.0 sürümü ile Proof-of-Work modelinden Proof-of-Stake modeline geçecek olan Ethereum, böylelikle ağı çok büyük oranlarda rahatlatmış olacak.

Benzer içerik:  İngiltere Polisi, Suçluların Yüzündeki Duygu Durumunu Anlayabilmek İçin Özel Sistem Geliştiriyor

Ethereum 2.0’ın Kasım’da Yayınlanacağı Belirtildi

Ethereum 2.0, Kasım Ayında Çıkış Yapabilir Kripto Para dünyasının en dikkat çeken Altcoinlerinden olan Ethereum'un, yatırımcılar tarafından heyecanla beklenen 2.0 versiyonu Kasım ayında yayınlanabilir...

Kripto para yatırımcılarının heyecanla beklediği Ethereum 2.0 güncellemesi, kripto para dünyası için fazlasıyla önemli diyebiliriz. Ethereum ağını saniyede 100 bin işlemlik bir hıza kavuşturacak olan 2.0 sürümü, çıkış tarihi konusunda bilinmezlerle dolu diyebiliriz. Ağı fazlasıyla rahatlatabilecek olan Ethereum 2.0 güncellemesi, yatırımcıları kendine çekiyor ve Ethereum’un değerine değer katıyor. Fakat Ethereum 2.0 güncellemesinin erteleneceği iddiaları da yatırımcıları endişelendiriyor.

Ortaya çıkan yeni bilgilere bakarsak, Ethereum 2.0’ın Kasım ayında çıkış yapabileceği belirtildi. Ethereum altyapı geliştiricisi olan Prysmatic Lab, Kasım ayına kadar Ethereum 2.0’ın güncellemesinin yetişebileceğini aktardı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir