Connect with us


Dizi Haberleri

Cem Yılmaz Duyurdu: Erşan Kuneri’nin 1. Bölümü Tamamlandı

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri’nin ilk bölümünün senaryosunun tamamlandığını duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Cem Yılmaz Duyurdu: Erşan Kuneri'nin 1. Bölümü Tamamlandı Türkiye'nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri'nin ilk bölümünün senaryosunun tamamlandığını duyurdu.

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan, G.O.R.A, Karakomik Filmler, A.R.O.G, Arif V 216 gibi filmlerle çok büyük bir popülerlik kazanan Cem Yılmaz, yepyeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dünyanın en büyük dijital film/dizi platformu Netflix ile anlaşma sağlayan ve yeni dizisi Erşan Kuneri’nin yapım çalışmalarına başlayan Cem Yılmaz, 1. bölümün tamamlandığını duyurdu.

Bir süredir gündemde olan Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri, yeni haberleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Henüz yapım çalışmaları devam eden Erşan Kuneri dizisinin 1. bölüm senaryosu, Cem Yılmaz tarafından sosyal medyada yapılan paylaşıma göre tamamlandı. Resmi Instagram hesabından paylaşımda bulunan Cem Yılmaz, Netflix’i de etiketleyerek Erşan Kuneri hakkında detaylara yer verdi.

Erşan Kuneri S1E1 bitti yazarak Instagram hesabından paylaşımda bulunan Cem Yılmaz, dizinin 1. bölüm senaryosunun hazır olduğunu bu şekilde duyurmuş oldu. Şuanda özellikle Cem Yılmaz hayranlarının büyük bir merakla beklediği yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri, 1 sezon ve 8 bölüm halinde yayınlanacak. Direkt olarak Netflix platformunda 8 bölüm de yayınlanacak olurken, dizinin beğenilmesi halinde 2. sezonu da yayınlanacak.

Cem Yılmaz Duyurdu: Erşan Kuneri'nin 1. Bölümü Tamamlandı Türkiye'nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri'nin ilk bölümünün senaryosunun tamamlandığını duyurdu.

1975-1978 yılları arasında geçecek olan dizi, GORA ve Arif v 216 filmlerinden tanıdığımız Erşan Kuneri karakterini daha yakından tanımamızı sağlayacak. 2022 yılında Netflix’te yayınlanacağı düşünülen Erşan Kuneri dizisinin 1. sezonu eğer beğenilirse, yapılan açıklamalara göre 2. sezonu da gelecek. Yani dizinin beğenilmesi halinde 1 sezonluk 8 bölümle dizi sonlanmayacak. Şu anlık dizi hakkında çok geniş bilgilere sahip olmasak da, ilerleyen dönemlerde tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız. Gelişmelerden haberdar olmak için Kitle‘yi takipte kalabilirsiniz…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel