Connect with us


Sinema ve Televizyon

Erşan Kuneri Dizisinin Yayınlanacağı Platform Belli Oldu: Netflix

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri, Cem Yılmaz tarafından yapılan açıklamalara göre yerli platformda değil Netflix’te yayınlanacak.

Zaman:

Tarih:

Erşan Kuneri Dizisi, Netflix'te Yayınlanacak

Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden biri olan ve yapımları milyonlarca kişi tarafından seyredilen Cem Yılmaz, uzun bir süredir Erşan Kuneri adlı dizi ile gündemden düşmüyor. Cem Yılmaz’ın rol alacağı Erşan Kuneri dizisi, aslında bir süre önce ortaya çıkmış ve gündem olmuştu. Dizi ilk ortaya çıktığı zamanlarda Acun Ilıcalı‘nın dijital platform kuracağı konuşulmuş, Erşan Kuneri dizisinin de bu platformda yayınlanacağı söylenmişti.

Acun Ilıcalı, ortaya çıkan iddiaların ardından bir süre sonra dijital içerik platformu Exxen‘i resmi olarak duyurmuştu. Daha sonra haberimizde aktardığımız gibi Cem Yılmaz, Erşan Kuneri adlı dizinin yerli bir platformda yayınlanacağını söylemiş, Netflix’te yayınlanmayacağını belirtmişti. Bu sayede herkes Erşan Kuneri adlı dizinin, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacağını düşünmüştü. Fakat Cem Yılmaz’ın yeni açıklamalarına bakılırsa, dizi Exxen dahil diğer yerli platformlarda da yayınlanmayacak.

Dizinin yerli bir platformda yayınlanacağını geçtiğimiz günlerde doğrulayan Cem Yılmaz, NTV’de konuk olduğu Gece Gündüz programında dizinin Netflix‘te yayınlanacağını söyledi. Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem de yönettiği yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri, yapılan açıklamalara göre ilerleyen dönemlerde Netflix’te yayınlanacak. Daha önceki yapımlarıyla Netflix’te ilgi çeken Yılmaz, şimdi de yeni dizisi Erşan Kuneri ile Netflix’teki hayranlarının karşısına çıkacak.

Benzer içerik:  Uzayda Geçeceği Bilinen Hızlı ve Öfkeli 9'un Yapım Süreci Tamamen Bitti
Erşan Kuneri Dizisinin Yayınlanacağı Platform Belli Oldu: Netflix Türkiye'nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri, Cem Yılmaz tarafından yapılan açıklamalara göre yerli platformda değil Netflix'te yayınlanacak.

Dizi hakkında bazı açıklamalarda bulunan ünlü komedyen, dizinin tek kamera yöntemiyle çekilecek sit-com benzeri bir yapım olacağını belirtti. G.O.R.A ve Arif v216 filmlerinde yer alan Erşan Kuneri karakterinin 1975-1978 yıllarında yaşadıklarını konu alacak olan sit-com tarzı dizi, ortaya çıkan bilgilere göre 2021 yılı içerisinde yayınlanacak. Yani diziyi çok büyük ihtimalle 2020 yılında görmeyeceğiz.

8 bölümlük 1 sezondan oluşacak olan dizi, Cem Yılmaz’ın açıklamalarına göre beğeni toplarsa yeni bir sezonla karşımıza çıkabilir. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Yılmaz, “İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak.” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir