Connect with us


Dizi Haberleri

Erşan Kuneri Dizisi, Exxen Platformunda Yayınlanabilir

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi olacak olan Erşan Kuneri, Cem Yılmaz tarafından yapılan resmi açıklamalara göre yerli bir platformda yayınlanacak. Bu platformun ise Exxen olacağı tahmin ediliyor.

Zaman:

Tarih:

Erşan Kuneri Dizisi, Exxen Platformunda Yayınlanabilir

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan 47 yaşındaki Cem Yılmaz, ülkemizde oldukça iyi bir hayran kitlesine sahip. Filmleri ve gösterileri ülkemizde sevilerek izlenen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni dizisi Erşan Kuneri hakkında tüm detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Ortaya çıkan bilgilerin yanında Cem Yılmaz, dizinin çıkış yapacağı platforma yönelik resmi açıklamalarda bulundu.

Birçoğunuzun da bildiği gibi Cem Yılmaz’ın rol alacağı Erşan Kuneri dizisi, dijital platformlar üzerinde yayınlanacak. Ortaya çıktığı il günden beri büyük merakla beklenen dizinin, Cem Yılmaz tarafından yapılan resmi açıklamalara göre yerli bir platformda yayınlanacağı ortaya çıktığı. Geçtiğimiz zamanlarda haberimizde aktardığımız gibi Acun Ilıcalı‘nın kendi dijital platformunu kuracağı ortaya çıkmış ve bu platform için Cem Yılmaz ile masaya oturduğu belirtilmişti.

Bu iddiaların bir süre ardından Exxen adlı yeni dijital platformu resmi olarak duyuran Acun Ilıcalı, çok yakında Exxen platformunda hizmet vereceğini duyurmuştu. Şimdi de Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisini yerli platformda yayınlayacağı açıklamaları, dizinin Exxen platformunda yayınlanabileceğini ortaya koydu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan ünlü komedyen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin televizyonda veya diğer yabancı platformlarda yayınlanmayacağını şimdilik onaylamış oldu.

Benzer içerik:  eSIM, Yakında Türkiye'de Kullanılmaya Başlayacak

Erşan Kuneri Dizisi, Exxen’de Yayınlanabilir

Erşan Kuneri Dizisi, Exxen Platformunda Yayınlanabilir Cem Yılmaz'ın yeni dizisi olacak olan Erşan Kuneri, Cem Yılmaz tarafından yapılan resmi açıklamalara göre yerli bir platformda yayınlanacak. Bu platformun ise Exxen olacağı tahmin ediliyor.

Daha önce de aktardığımız gibi Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen’in ortaya çıkmasının ardından, Ilıcalı’nın Cem Yılmaz ile masaya oturduğu haberleri ortaya çıkmıştı. Cem Yılmaz’ın yeni açıklamaları ise, bu iddiaları ve Erşan Kuneri dizisinin Exxen’de yayınlanacağı iddialarını doğrular nitelikteydi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu;

Sonbahar gibi çekimlerine başlayacağız. Oyuncu kadrosu henüz belli değil. Dizi yerli bir dijital platformda yayınlanacak” açıklamalarında bulunan Yılmaz, dizinin Netflix’te yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda da şu açıklamalarda bulundu: “Ekim ayı gibi tekrar gösterilere başlıyorum. Şu anda Netflix’de yayınlanması söz konusu değil, biraz daha seyirciyle sahnede buluşacağım ilerleyen yıllarda olabilir

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir