Connect with us


Oyun Haberleri

Epic Games’ten 65 TL Değerinde 3 Yeni Ücretsiz Oyun

Son zamanların gözde oyuncu şirketi Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlarını tanıttı. 65 lira değerindeki 3 oyun ücretsiz oldu.

Zaman:

Tarih:

Epic Games'ten 65 TL Değerinde 3 Yeni Ücretsiz Oyun

Son zamanlarda ücretsiz yayınladığı oyunlar ile büyük bir ilgi toplayan oyun şirketi Epic Games, ücretsiz oyun etkinliğini hız kesmeden sürdürüyor. Toplam değerleri 15.000 TL‘yi aşkın oyunu milyonlarca oyuncuya ücretsiz olarak dağıtan ünlü oyun şirketi Epic Games, bu kampanyalar kapsamında dünyanın en sevilen video oyunlarından olan GTA 5‘i bile ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu.

Uzun bir süredir her hafta çeşitli oyunları ücretsiz sunan Epic Games, geçtiğimiz hafta tanıttığı oyunları yayınlarken, gelecek hafta yayınlanacak 3 yeni oyunu da tanıttı. Epic Games’in yayınladığı listeye göre önümüzdeki hafta gelecek olan 3 yeni ücretsiz oyun toplamda 65 TL değerinde. Tanıtılan bu oyunlar çok kaliteli yüksek bütçeli oyunlar olmasa da, hoşunuza gidebilecek ve zaman geçirebileceğiniz oyunlar.

Gelecek hafta yayınlanacak olan 3 oyundan ilki 20XX isimli 2 boyutlu oyun olurken, bu oyunun normal satış değeri de 25 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer oyun olan Barony ise normalde 25 TL‘den satışa sunuluyor. Son olarak 15 TL değerindeki Superbrothers: Sword & Sworcery EP de ücretsiz olacak oyunlar arasında yer alıyor.

Bu 3 oyunu gelecek hafta, yani 30 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz olarak alabilir ve indirebilirsiniz. Diğer bir yandan Epic Games’in geçtiğimiz hafta tanıttığı 2 ücretsiz oyun Tacoma ve Next Up Hero da an itibarıyla ücretsiz oldu. O oyunlara da şuan Epic Games’ten ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Epic Games’ten bu oyunları nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır” başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz.

Dilerseniz hemen aşağıdan Epic Games’in gelecek hafta ücretsiz yayınlayacağı 3 oyuna ve videolarına göz atabilirsiniz.

20XX (30 Temmuz-6 Ağustos)

Barony (30 Temmuz-6 Ağustos)

Superbrothers: Sword & Sworcery EP (30 Temmuz-6 Ağustos)

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel