Connect with us


Dijital Haberler

Epic Games’ten 3 Yeni Ücretsiz Oyun (10-17 Eylül)

Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden olan Epic Games durmuyor. Bu hafta ücretsiz olan ve gelecek hafta ücretsiz olacak olan 3 yeni oyun yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Epic Games'ten 3 Yeni Ücretsiz Oyun (10-17 Eylül)

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Epic Games, düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği sayesinde dijital oyun satış platformları arasında yükselişini hızla sürdürüyor. Dünyanın en büyük dijital oyun satış platformu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Epic Games, her hafta ücretsiz oyun kampanyasını sürdürmeye devam ediyor. Bu hafta da karşımızda 3 oyun bulunuyor.

10-17 Eylül tarihinde kütüphanenize ekleyebileceğiniz ve sonsuza dek dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz 2 oyun şuanda yayınlandı. Diğer 1 oyun ise 17 Eylül tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olacak. İlk olarak bu hafta yayınlanan oyunlara bakmamız gerekirse Railway Empire adlı 109 TL değerindeki strateji oyunu karşımıza çıkıyor. 109 TL değerindeki bu oyunu kütüphanenize ekleyebilir, bununla birlikte bir diğer oyun olan Where the Water Tastes Like Wine adlı oyunu ücretsiz alabilirsiniz.

31 TL değerindeki Where the Water Tastes Like Wine, yine 10-17 Eylül tarihleri arasında tüm Epic Games kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Yukarıda da dediğimiz gibi Epic Games üzerinde ücretsiz olan oyunları kütüphanenize eklediğinizde sonsuza dek orada kalır. Yani 1 hafta sonra silinmez ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. 10-17 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olan bu oyunları nasıl alabileceğinizi bilmiyorsanız, “Epic Games Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır” başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Honor'un Yeni Oyuncu Bilgisayarı Honor Hunter Çıkış Tarihi Belli Oldu
Epic Games'ten 3 Yeni Ücretsiz Oyun (10-17 Eylül) Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden olan Epic Games durmuyor. Bu hafta ücretsiz olan ve gelecek hafta ücretsiz olacak olan 3 yeni oyun yayınlandı.

Yukarıdan da görebildiğiniz gibi 17 Eylül saat 18:00’a kadar Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine adlı 2 oyunu kütüphanenize ekleyebilir, dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. 17 Eylül‘den itibaren 24 Eylül‘e kadar Stick It To The Man adlı oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 15,50 TL değerindeki bu oyunu da haftaya indirebilir ve kütüphanenizdeki oyunları arttırabilirsiniz. Yani bu hafta da Epic Games, 155,50 TL değerindeki oyunu sizlere ücretsiz olarak sunuyor…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir