Connect with us


Dijital Haberler

Epic Games’ten 2 Yeni Ücretsiz Oyun: HITMAN ve Shadowrun Collection

Son zamanların gözde oyun şirketlerinden biri olan Epic Games, ücretsiz oyun kampanyası kapsamında 2 yeni oyunu ücretsiz olarak duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Epic Games'ten 2 Yeni Ücretsiz Oyun: HITMAN ve Shadowrun

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri olan Epic Games, uzun bir süredir devam ettirdiği ücretsiz oyun kampanyası kapsamında 2 yeni oyunun daha ücretsiz olacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta duyurduğu 2 yeni oyunu ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 2 yeni ücretsiz oyunu da oyuncuların karşısına sundu.

Geçtiğimiz hafta duyurduğu Enter The Gungeon’u ve God’s Trigger’ı ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, bu oyunları 20 Ağustos – 27 Ağustos arasında oyunculara ücretsiz olarak sunacak. Haftaya ise HITMAN ve Shadowrun Collection ücretsiz olarak yayınlanacak. Epic Games’in uzun bir süredir devam ettirdiği ücretsiz oyun kampanyası, platformun büyük oranlarda yeni oyuncu kazanmasını ve diğer platformlar karşısında yükselmesini sağlıyor. Epic Games, dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından olan Steam karşısında son dönemlerde oldukça iyi bir büyüme yakalıyor.

Bu da Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyasını her hafta ara vermeden sürdürmesini sağlıyor. Dilerseniz “Epic Games Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir” başlıklı makalemize giderek Epic Games’ten her hafta ücretsiz oyun nasıl alabileceğinize göz atabilir, her hafta yayınlanan ücretsiz oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Epic Games’te yayınlanan ücretsiz oyunlar, bir kere kütüphanenize eklendiğinde bir daha silinmemek üzere sizin olur. Yani kampanyalar 1 hafta sürelerle yapılsa da, oyuncular oyunlara kalıcı olarak sahip oluyor.

Dilerseniz hemen aşağıdan Epic Games’in haftaya ücretsiz olarak yayınlayacağı ücretsiz oyunların videosuna ve sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Fortnite Sistem Gereksinimleri (PC ve Mobil)

HITMAN Sistem Gereksinimleri

HITMAN Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Disk Alanı: 50 GB kullanılabilir depolama alanı

HITMAN Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz veya AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 veya AMD GPU Radeon R9 290
 • DirectX: Sürüm 11
 • Disk Alanı: 50 GB kullanılabilir depolama alanı

Shadowrun

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz oyun haberlerimizden de bu şekilde bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir