Epic Games’ten 1 Yeni Ücretsiz Oyun: Wilmot’s Warehouse

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da bir yeni ücretsiz oyun tanıttı. 25 TL değerindeki Wilmot's Warehouse, haftaya ücretsiz olarak yayınlanacak.
 Epic Games’ten 1 Yeni Ücretsiz Oyun: Wilmot’s Warehouse

Son zamanlarda yayınladığı ücretsiz oyunlar ile milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz bir oyunu tanıttı. Son zamanlarda yayınladığı binlerce liralık oyun ile dünya çapında büyük bir ilgi gören Epic Games, geçtiğimiz aylarda dünyanın en çok satan oyunlarından olan GTA 5’i bile ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu.

Bugüne kadar toplamda 15 bin TL‘lik değeri aşan oyunları milyonlarca oyuncuya ücretsiz olarak ulaştıran Epic Games, ücretsiz oyun kampanyası sayesinde en büyük rakibi olan Steam karşısında çok iyi bir büyüme yaşadı. Epic Games ve Steam arasındaki fark, ücretsiz oyun etkinlikleri süresince oldukça azaldı ve 2 şirket de bu piyasada neredeyse eşdeğer hale geldi.

Bu süreçte her hafta ücretsiz bir oyun yayınlamayı ihmal etmeyen Epic Games, geçtiğimiz hafta tanıttığı 3 oyunu ücretsiz yayınladı. Gelecek hafta için ise 1 oyunu daha tanıttı. Epic Games’in resmi web sitesinde güncellenen bilgilere göre gelecek hafta ücretsiz olacak olan oyun, 25 TL değerindeki Wilmot’s Warehouse. Birçok oyuncu tarafından Epic Games’in artık çok da iyi oyunlar yayınlamadığı söylense de, ara ara gelen büyük etkinliklerde GTA 5 gibi oldukça dikkat çeken oyunlar yayınlanabiliyor.

İlgili İçerik  Assasin's Creed Valhalla'nın 37 Dakikalık Videosu Sızdırıldı

Dilerseniz hemen aşağıdan Wilmot’s Warehouse sistem gereksinimlerine ve oynanış videosuna da göz atabilirsiniz. Ayrıca Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar nasıl indirilir merak ediyorsanız “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir” başlıklı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Wilmot’s Warehouse Oynanış Videosu

Wilmot’s Warehouse Sistem Gereksinimleri

Wilmot's Warehouse Sistem Gereksinimleri

Wilmot’s Warehouse Windows Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+, 3.2GHz, Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 9800 GTX, Radeon HD 5850
  • Disk Alanı: 100 MB kullanılabilir depolama alanı

Wilmot’s Warehouse Mac OS X Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: OS12
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz
  • Ekran Kartı: 9800 GTX, Radeon HD 5850
  • Disk Alanı: 100 MB kullanılabilir depolama alanı

Bir önceki yazımız olan 2020'de Çıkacak En İyi 25 Video Oyunu başlıklı makalemizde 2020 Video Oyunlar, Yeni PC Oyunları ve Yeni PS Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın