Epic Games’in Ücretsiz Yayınlayacağı Oyunlar Sızdırıldı

Son zamanlarda oldukça iyi oyunları ücretsiz bir şekilde sunan Epic Games'in, önümüzdeki günlerde çok sevilen bazı oyunları ücretsiz yayınlayacağı sızdırıldı.
 Epic Games’in Ücretsiz Yayınlayacağı Oyunlar Sızdırıldı

Oyun dünyasının en iyi şirketlerinden olan ve Unreal Engine’in yapımcısı olan Epic Games, son zamanlarda oldukça önemli işler yaparak en büyük rakibi Steam’e karşı yarışıyor. Geçtiğimiz zamanlarda GTA 5’i tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlayan Epic Games, tüm dünyadan ilgi toplamış ve milyonlarca oyuncuyu platforma çekmeyi başarmıştı.

Piyasaya sürüldüğünden beri büyük bir satış yakalayan ve birçok ödüle layık görülen 175 TL değerindeki GTA 5, milyonlarca kişiye ücretsiz olarak Epic Games üzerinden verilmişti. Her hafta ücretsiz oyun veren Epic Games’in 28 Mayıs’ta ücretsiz olarak yayınlayacağı oyun da Reddit sitesinde sızdırıldı. Reddit üzerinde paylaşılan bilgilere göre Epic Games, 28 Mayıs 2020 saat 18:00’da oyuncuların oldukça beğendiği ve oyun dünyasında iyi bir yere sahip olan Borderlands: The Handsome Collections’u ücretsiz yayınlayacak.

İlgili İçerik  Sony, Epic Games'ten 250 Milyon Dolarlık Hisse Satın Aldı

Steam’de toplam fiyatı 480 TL olarak belirlenen birçok oyun, DLC ve eklenti 28 Mayıs tarihinde saat 18:00’da Epic Games’te ücretsiz olarak yayınlanacak. Yayınlanan bu paketin içerisinde Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel gibi oyunlar da bulunacak.

Epic Games'in Ücretsiz Yayınlayacağı Oyunlar Sızdırıldı

Epic Games’te ücretsiz olan oyunları almak için Epic Games’e ücretsiz olarak kayıt olarak oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Daha sonra bu oyunu sonsuza kadar oynayabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan oyunları bir kere kütüphanenize eklediğinizde, daha sonra sonsuza dek ek bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Ayrıca sızıntılara göre Epic Games’in 4 Haziran’da ARK: Survival Evolded oyununu da ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak.

Bir önceki yazımız olan Valorant, 2 Haziran'da "Otomatik Ban" Sistemiyle Gelecek başlıklı makalemizde Riot Games, Valorant ve Valorant Ne Zaman Çıkıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın