Connect with us


Oyun Haberleri

Epic Games, Yeni Ücretsiz Oyununu Duyurdu

Son zamanların gözde oyun şirketi Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunculara sunulacak olan yeni ücretsiz oyunu duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Epic Games, Yeni Ücretsiz Oyununu Duyurdu

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri olan Epic Games, son zamanlarda yaptığı ücretsiz oyun kampanyası sayesinde büyük bir ilgi çekiyor. Oyuncular için en iyi hizmetlerden biri haline gelen Epic Games, hiç para yatırmayan oyunculara bile her hafta ücretsiz oyunlar sunuyor. Bu da milyonlarca oyuncunun Epic Games’i aktif olarak kullanmasını sağlıyor.

Başlattığı ücretsiz oyun kampanyası kapsamında GTA 5’i bile ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, bu sayede en büyük rakibi olan Steam karşısında oldukça iyi bir yükseliş yaşamıştı. Bu kampanya kapsamında 16 bin TL’yi aşan oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games, geçtiğimiz hafta duyurduğu 300 TL’nin üzerinde değere sahip oyunları da an itibarıyla ücretsiz olarak yayınladı.

79 TL değerindeki Shadowrun Collection adlı oyunu ücretsiz olarak bugün itibarıyla 1 hafta boyunca oyunculara sunan Epic Games, bunun yanında 270 TL değerindeki Hitman oyununu da oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Diğer bir yandan haftaya platformda yayınlanacak olan ücretsiz oyun da belli oldu. Epic Games, haftaya Into The Breach adlı video oyununu ücretsiz olarak oyunculara sunacağını açıkladı. “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır” başlıklı makalemize giderek bu oyunlara nasıl ücretsiz olarak sahip olabileceğinize göz atabilir, hemen aşağıdan haftaya ücretsiz olacak olan Into The Breach’ın sistem gereksinimlerine ve videosuna göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  League of Legends'ın Sıradaki Şampiyonu Yone Sızdırıldı

Into The Breach

25 TL değerindeki Into The Breach adlı video oyununu haftaya Epic Games üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz oyun haberlerimizden haberdar olmak için kitle.net’i takipte kalın.

Into The Breach Sistem Gereksinimleri | Windows

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: Windows 7+İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: 1.7 GHzİşlemci: 1.7 GHz
Bellek: 1 GB RAMBellek: 1 GB RAM
Disk Alanı: 250 MB kullanılabilir depolama alanıDepolama: 250 MB kullanılabilir depolama alanı

Into The Breach Sistem Gereksinimleri | Mac OS

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: OSX 10.7+İşletim Sistemi: OSX 10.7+
İşlemci: 1.7+ GHzİşlemci: 1.7+ GHz
Bellek: 1 GB RAMBellek: 1 GB RAM
Disk Alanı: 250 MB kullanılabilir depolama alanıDisk Alanı: 250 MB kullanılabilir depolama alanı

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir