Connect with us


Oyun Haberleri

Epic Games’te Gelecek Hafta Ücretsiz Yayınlanacak Oyun (1 Ekim 2020)

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden olan Epic Games, haftaya ücretsiz olacak olan oyunu tanıttı. Ayrıca bu hafta da 32 TL değerinde bir oyun ücretsiz oldu.

Zaman:

Tarih:

Pikuniku - Epic Games

Son zamanlarda oyun dünyasında çok hızlı bir şekilde büyüyen ve büyük bir oyuncu kitlesini bünyesine katan Epic Games, yaşanan gelişmelerin ardından dünya çapında milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaya başladı. Geçtiğimiz hafta 500 TL değerindeki Watch Dogs 2 ve Football Manager 2020 oyunlarını ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, dün de muhteşem bir kampanya başlatmıştı.

Dün başlatılan kampanya ile birlikte Rocket League oyununu ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan Epic Games, haberimizde aktardığımız gibi Rocket League oyununu alanlara bir de para veriyor. İlgili haberimize giderek Rocket League oyununa ve 60 TL değerindeki hediye kuponuna sahip olabilirsiniz. Ek olarak bu haberimizde aktaracağımız oyunlara da yine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta 500 TL değerindeki oyunları ücretsiz yayınlayan Epic Games, bu hafta da 32 TL değerindeki RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition adlı oyunu ücretsiz olarak yayınladı. Tabii ki Epic Games’in kampanyası burada da bitmedi. Uzun bir süredir her hafta oyunculara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta yayınladığı oyunla birlikte geleceği hafta yayınlayacağı yeni oyunu da duyurdu. Epic Games’in resmi web sitesinde yapılan paylaşıma göre haftaya, Pikuniku adlı oyun ücretsiz olacak.

Benzer içerik:  Oyun Konsollarına %50 Ek Gümrük Vergisi Getirildi

Haftaya Pikuniku Ücretsiz

Epic Games'te Gelecek Hafta Ücretsiz Yayınlanacak Oyun (1 Ekim 2020) Oyun dünyasının en önemli isimlerinden olan Epic Games, haftaya ücretsiz olacak olan oyunu tanıttı. Ayrıca bu hafta da 32 TL değerinde bir oyun ücretsiz oldu.

Geçtiğimiz hafta ve bu haftayla birlikte 500 TL’nin üzerinde bir değere sahip oyunu ve 60 TL değerindkei hediye kuponunu ücretsiz dağıtan Epic Games, tabii ki sürekli 600 TL değerinde oyunlar dağıtamaz. Genelde çerezlik oyunlar dağıtan Epic Games, ara ara yaptığı dev kampanyalarda Watch Dogs 2, GTA 5 gibi oyunları bile ücretsiz yayınlayabiliyor. Dilerseniz “Epic Games’ten Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir” başlıklı makalemize giderek her hafta ücretsiz oyun elde edebilir, veya hemen aşağıdan Pikuniku oyununu nasıl alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Pikuniku adlı bu şirin oyuna sahip olmak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun Epic Games sayfasına giderek ücretsiz olarak haftaya sahip olabilirsiniz. 1 Ekim ile 8 Ekim 2020 tarihleri arasında sahip olabileceğiniz Pikuniku, Epic Games’in verdiği tüm ücretsiz oyunlar gibi sonsuza dek kütüphanenizde kalır.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir