Connect with us


Oyun Haberleri

İnanılmaz Kampanya: Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtıyor, Üstüne Bir de Para Veriyor

Epic Games yine durmadı. Rocket League oyununu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, bir de bu yetmezmiş gibi Rocket League oyununu ücretsiz alanlara 60 TL hediye kupon veriyor.

Zaman:

Tarih:

İnanılmaz Kampanya: Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtıyor, Üstüne Bir de Para Veriyor Epic Games yine durmadı. Rocket League oyununu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, bir de bu yetmezmiş gibi Rocket League oyununu ücretsiz alanlara 60 TL hediye kupon veriyor.

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Epic Games, son zamanlarda yaptığı ücretsiz oyun kampanyasına hiç aralık vermeden hızla devam ediyor. Her hafta ücretsiz oyunlar dağıtarak devasa bir oyuncu kitlesi kazanan Epic Games, geçtiğimiz günlerde 500 TL değerindeki oyunu ücretsiz yapmıştı ve o oyunları hala da kütüphanenize ekleyip indirebiliyorsunuz

Haberimizde aktardığımız gibi geçtiğimiz günlerde 500 TL değerindeki Watch Dogs 2 ve FM 2020 oyununu ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, bu oyunlar için zaman henüz bitmeden yeni bir kampanya daha duyurdu. Bu kampanyaya göre tam 1 aylık bir süre içerisinde Epic Games üzerinden Rocket League oyununu ücretsiz olarak kütüphanesine ekleyen kişiler, tam 60 TL değerinde bir kupon kazanıyor.

Normalde fiyatı 31 TL olan Rocket League oyununu tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemenize ve sonsuza dek ücretsiz olarak oynamanıza olanak sağlayan Epic Games, bununla birlikte sizden para almadığı gibi bir de üstüne para veriyor. Eğer 23 Ekim tarihine kadar, yani 1 ay içerisinde Rocket League adlı bu oyunu Epic Games kütüphanenize eklerseniz, Epic Games’ten 60 TL değrinde bir kupon kazanıyorsunuz. Ücretsiz olarak Rocket League oyununa ve 60 TL değerinde hediye kupona sahip olmanız için yapmanız gerekenler de fazlasıyla basit. Dilerseniz hemen aşağıdan bunu asıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Benzer içerik:  Epic Games'te Bu Hafta 178 TL Değerinde 2 Oyun Ücretsiz Oldu: 10-17 Aralık 2020

Ücretsiz Rocket League ve 60 TL Hediye Kuponu Nasıl Alınır?

İnanılmaz Kampanya: Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtıyor, Üstüne Bir de Para Veriyor Epic Games yine durmadı. Rocket League oyununu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, bir de bu yetmezmiş gibi Rocket League oyununu ücretsiz alanlara 60 TL hediye kupon veriyor.
  • İlk olarak buraya tıklayın ve Epic Games hesabınıza giriş yapın/hesabınız yoksa kayıt olun.
  • Daha sonra buraya tıklayarak Rocket League’nin Epic Games sayfasına gidin.
  • Aşağıya inin ve satın al butonuna tıklayın.
  • Ardından çıkan ekrandaki şeyleri onaylayın ve devam edin.

İşte bu kadar. Artık Epic Games kütüphanenizde hem Rocket League oyunu, hem de 1 Ksaım tarihine kadar kullanabileceğiniz 60 TL değerinde bir Epic Games kuponu var. Oyunu oynayacak olan kişilere iyi oyunlar dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir