Connect with us


Oyun Haberleri

Epic Games Kendini Aştı: 50 TL Değerinde 2 Yeni Oyun Ücretsiz

Son zamanların en dikkat çeken dijital oyun sitelerinden biri olan Epic Games, bu hafta da durmadı ve 50 TL değerindeki toplam 2 oyunu daha ücretsiz yaptı.

Zaman:

Tarih:

Epic Games Kendini Aştı: 50 TL'lik 2 Oyun Ücretsiz Oldu

Dünyanın en büyük oyun satış platformlarından biri olan Epic Games, son zamanlarda milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken ücretsiz oyun etkinliğini her hafta olduğu gibi bu hafta da devam ettiriyor. Geçen hafta duyurduğu 200 TL değerindeki 2 oyunu ücretsiz hale getiren ve bugünden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, haftaya gelecek 2 oyunu da duyurdu.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, Epic Games üzerindeki bu kampanya bitene dek her hafta ücretsiz oyun indirebilirsiniz. Bunun için “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir” başlıklı makalemize giderek detayları öğrenmeniz yeterli olacaktır. Diğer bir yandan ilgili makalemizi okuyarak geçtiğimiz hafta duyurulan 2 ücretsiz oyunu ve A Total War Saga: TROY‘u ücretsiz olarak nasıl indirebileceğinize göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection isimlerindeki 200 TL’ye yakın değerdeki oyunların ücretsiz olacağını duyuran Epic Games, an itibarıyla bu oyunları platformda ücretsiz olarak yayınladı. Bunlara ek olarak 215 TL değerindeki A Total War Saga: TROY da ücretsiz oldu. Yani toplamda 400 TL değerindeki oyuna şuanda sahip olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra haftaya gelecek olan 2 yeni ücretsiz oyun da yine Epic Games tarafından duyuruldu.

Benzer içerik:  League of Legends İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?
Epic Games Kendini Aştı: 50 TL Değerinde 2 Yeni Oyun Ücretsiz Son zamanların en dikkat çeken dijital oyun sitelerinden biri olan Epic Games, bu hafta da durmadı ve 50 TL değerindeki toplam 2 oyunu daha ücretsiz yaptı.

Epic Games resmi web sitesi üzerinde yayınlanan duyuruya göre haftaya Enter The Gungeon ve God’s Trigger isimli 50 TL değerindeki 2 oyun ücretsiz olacak. Bu 2 oyunu 20 Ağustos-27 Ağustos tarihleri arasında Epic Games üzerinden indirebilecek, ardından sonsuza dek bu oyunlara bir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz. Epic Games’in ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar, sonsuza kadar oyun kütüphanenizde kalmaktadır.

Enter The Gungeon (20-27 Ağustos Ücretsiz)

God’s Trigger (20-27 Ağustos Ücretsiz)

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerinden veya yeni ücretsiz oyun haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni yayınladığımız haberlerden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir