Connect with us


Oyun Haberleri

Epic Games’te Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı: Oyunlarda %75’e Varan İndirimler

Oyun dünyasının dikkat çeken isimlerinden olan Epic Games, Cadılar Bayramı İndirimlerini başlattı. Oyunlarda %75’e varan indirimler yapıldı.

Zaman:

Tarih:

Epic Games'te Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı: Oyunlarda %75'e Varan İndirimler Oyun dünyasının dikkat çeken isimlerinden olan Epic Games, Cadılar Bayramı İndirimlerini başlattı. Oyunlarda %75'e varan indirimler yapıldı.

Oyun dünyasının yükselen markalarından biri olan Epic Games, son dönemlerde oyuncuların karşısına dikkat çeken birçok kampanyayla çıkıyor. Özellikle ücretsiz oyun kampanyalarıyla büyük dikkat çeken oyun şirketi Epic Games, yaptığı kampanyalarla rakiplerine korku salarken, oyuncuları da oldukça mutlu ediyor.

Çeşitli ücretsiz oyun ve indirim kampanyalarını sürdürmeye devam eden Epic Games, Cadılar Bayramı İndirimi adlı yeni kampanyasını başlattı. 22 Ekim-5 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak olan Cadılar Bayramı İndirimleri kapsamında pek çok oyuna %75‘e varan indirimlerle sahip olunabilecek. Crysis Remastered, Red Dead Redemption, GTA 5 gibi popüler video oyunlarının da %75’e varan indirimlerle sunulacağı Cadılar Bayramı etkinliğinde, birçok oyunda büyük indirimler uygulanıyor.

Normal fiyatı 169 TL olan GTA 5 Premium Edition, Epic Games Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında 84,50 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak. 219 TL değerindeki Sid Meier’s Civilization VI adlı video oyunu, %75 indirimle birlikte 54,75 TL fiyat etiketiyle satın alınabilecek. Diğer bir yandan indirime girecek olanlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Metro Exodus oluyor. Normal fiyatı 249 TL olan Metro Exodus, %60 indirimle 99,60 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Benzer içerik:  Epic Games'ten 2 Yeni Ücretsiz Oyun: HITMAN ve Shadowrun Collection

Dilerseniz 22 Ekim-5 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olan cadılar bayramı indirimlerinin resmi sayfasına buraya tıklayarak gidebilir, indirimli tüm oyunlara göz atabilirsiniz. Ayrıca hemen aşağıdan bizim seçtiğimiz oyunların ne kadar indirime girdiğine de göz atabilirsiniz.

Epic Games Cadılar Bayramı İndirimleri

Epic Games'te Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı: Oyunlarda %75'e Varan İndirimler Oyun dünyasının dikkat çeken isimlerinden olan Epic Games, Cadılar Bayramı İndirimlerini başlattı. Oyunlarda %75'e varan indirimler yapıldı.
  • Crysis Remastered: 133,99 TL yerine 87,09 TL
  • GTA 5 Premium Edition: 169 TL yerine 84,50 TL
  • Metro Exodus: 249 TL yerine, 99,60 TL
  • Sherlock Holmes Crimes and Punishments: 59 TL yerine 14,75 TL
  • Killing Floor 2: 49 TL yerine 16,17 TL
  • Rainbows Six Siege: 59 TL yerine 23,60 TL
  • SnowRunner: 160 TL yerine 107,20 TL

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir