Connect with us


Dijital Haberler

Epic Games, 85 TL Değerindeki Ücretsiz 2 Oyunu Duyurdu

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Epic Games, gelecek hafta yayınlayacağı 85 TL değerindeki 2 ücretsiz video oyununu duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Epic Games, 85 TL Değerindeki Ücretsiz 2 Oyunu Duyurdu

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliğini bu hafta da sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta duyurduğu Into The Breach adlı 25 TL değerindeki video oyununu bu hafta yayınlayan ve tüm oyunculara ücretsiz olarak sunan Epic Games, gelecek hafta ücretsiz olarak yayınlayacağı oyunları da duyurdu. Buna göre gelecek hafta, 85,50 TL değerindeki oyunlara ücretsiz olarak Epic Games üzerinden sahip olabileceksiniz.

Öncelikle her hafta nasıl Epic Games’ten ücretsiz oyunlar alabileceğinizi, ve geçtiğimiz hafta duyurulan 25 TL değerindeki Into The Breach’e nasıl sahip olabileceğinizi bilmiyorsanız, “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır” başlıklı makalemize giderek konu hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz. Diğer bir yandan gelecek hafta yayınlanacak olan 85 TL değerindeki 2 video oyununa nasıl sahip olabileceğinizi de yine o makalemizden öğrenebilirsiniz.

Gelelim Epic Games’in gelecek hafta ücretsiz olarak yayınlayacağı oyunlara. Her hafta ücretsiz video oyunları duyuran ve yayınlayan Epic Games, gelecek hafta 54,50 TL değerindeki strateji oyunu Railway Empire‘ı ve 31 TL’lik macera oyunu Where the Water Tastes Like Wine‘ı ücretsiz yayınlayacağını duyurdu. 10-17 Eylül tarihleri arasında Epic Games’te ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu 2 oyun, kütüphanenize eklendiğinde sonsuza kadar silinmez. Yani oyunu kütüphanenize eklediğinizde oyun bir daha silinmiyor. Diğer bir yandan 10 Eylül tarihine kadar da dilerseniz Into The Breach adlı oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Benzer içerik:  Oyun Dünyasının Oscar'ı Golden Joystick Awards 2020 Etkinliği Başladı
Epic Games, 85 TL Değerindeki Ücretsiz 2 Oyunu Duyurdu Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Epic Games, gelecek hafta yayınlayacağı 85 TL değerindeki 2 ücretsiz video oyununu duyurdu.

Gelecek hafta tanıtılacak olan oyunlar, düşük/orta sistemlerde de oldukça rahat bir şekilde oynanabilir. Düşük sistem gereksinimlerine sahip olan oyunlar, grafik olarak bize pek de bir şey sunmuyor. Fakat strateji ve macera oyunu severler için 85 TL’lik kaçırılmaz bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir yandan dilerseniz hemen aşağıdan 2 oyunun da videosuna göz atabilirsiniz.

Railway Empire

Where the Water Tastes Like Wine

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir