Connect with us


Dijital Haberler

Epic Games, 200 TL Değerindeki 2 Oyunu Daha Ücretsiz Yapıyor

Ücretsiz oyun kampanyasıyla dikkat çeken video oyunu geliştiricisi Epic Games, önümüzdeki hafta yaklaşık 200 TL değerindeki 2 oyunu ücretsiz yayınlayacağını duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Epic Games, 200 TL Değerindeki 2 Oyunu Daha Ücretsiz Yapıyor

Güncelleme: 500 TL değerindeki Watch Dogs 2 ve FM 2020 ücretsiz oldu. Buraya tıklayarak ilgili haberimize gidebilirsiniz.(17-24 Eylül arası)

Geliştirdiği video oyunlarıyla dikkat çeken Epic Games şirketi, son zamanlarda ürettiği oyunlar bir yana, ücretsiz oyun etkinliğiyle göz önünde kalıyor. Her hafta ücretsiz yayınlayacağı oyunları duyuran Epic Games, bu hafta da ücretsiz yayınlanacak olan oyunları duyurdu. Yaklaşık 200 TL değerindeki 2 yeni oyunu ücretsiz yayınlayacağını duyuran Epic Games, bu hafta da oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.

Epic Games, geçtiğimiz hafta duyurduğu Wilmot’s Warehouse ve Welcome To Shovelworks oyunlarını şuandan itibaren 1 haftalığına ücretsiz olarak yayınladı. Bu oyunlar bugünden itibaren 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak alabilir, sonsuza dek oynayabilirsiniz. Gelecek hafta gelecek oyunlara baktığımızdaysa karşımıza Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection oyunları çıkıyor.

Mobil oyun dünyasında beğenilerek oynanan The Alto Collection, yakın bir zamanda hem konsollara hem de bilgisayarlara çıkış yapıyor. Merakla beklenen oyunun konsol fiyatı 10 dolar olurken, Epic Game sürpriziyle oyunun çıkışından itibaren 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak bilgisayarımıza indirebileceğimizi görüyoruz. 13 Ağustos tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olacak bir diğer oyun ise Remnant: From the Ashes isimli oyun.

Oldukça dikkat çeken Remnant: From the Ashes, ilgi çekici grafikleri ve oynanışı ile karşımıza çıkıyor. Steam değeri 120 TL olan oyun, Epic Games aracılığıyla önümüzdeki haftadan itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek. Böylelikle haftaya 10 Dolar+120TL‘lik 2 oyuna ücretsiz sahip olabilecek. ömür boyu kütüphanenizde oyunları tutabileceksiniz. Dilerseniz bu oyunları nasıl indirebileceğinizi görmek için “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır(<-tıklanabilir bağlantı)” başlıklı makalemize göz atabilir, ve hemen aşağıdan haftaya ücretsiz olacak 2 oyunun fragmanı ve sistem gereksinimleri gibi detaylarına göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Netflix'in Atiye Dizisi, Hak İhlali Sebebiyle Davalık Oldu

Remnant: From the Ashes 

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya benzeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470 veya benzeri
  • DirectX: Sürüm 11

Remnant: From the Ashes Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 11

Remnant: From the Ashes Fragmanı


The Alto Collection

The Alto Collection

The Alto Collection Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit)İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit) veya üstü
İşlemci: Çift Çekirdek 2.4 GHzİşlemci: Çift Çekirdek 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAMBellek: 4 GB RAM veya üstü
Depolama: 400 MB Kullanılabilir depolama alanıDepolama: 400 MB Kullanılabilir depolama alanı
Direct X: Sürüm 11Direct X: Sürüm 11
Ekran Kartı: GeForce 880 GT veya AMD HD 6850 veya Intel HD Graphics 520 veya üstüEkran Kartı: GeForce 880 GT veya AMD HD 6850 veya Intel HD Graphics 520 veya üstü

The Alto Collection Fragmanı

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir