Connect with us


Oyun Haberleri

Epic Games Durmak Bilmiyor: İşte Haftaya Ücretsiz Olacak Oyun

Dünyanın en büyük dijital oyun satış platformlarından biri olan Epic Games’i kimse durduramıyor. Şirket, 500 TL değerindeki oyunların ardından haftaya ücretsiz yapacağı oyunu da duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Epic Games Durmak Bilmiyor: İşte Haftaya Ücretsiz Olacak Oyun

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan ve son zamanlarda büyük bir popülerlik kazanan Epic Games, dijital mağazası ile Steam‘e çok büyük bir rakip olarak çıkıyor. Ücretsiz oyun kampanyasıyla en büyük rakibi Steam’e adeta korku salan Epic Games, çılgınca kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Dün 500 TL değerinde Watch Dogs 2 ve FM 2020 oyununu ücretsiz olarak yayınlayan ve hala bu oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam eden Epic Games, haftaya ücretsiz olarak sunacağı oyunu da açıkladı.

Bugüne dek toplam değeri 20 bin TL civarında olan oyunları milyonlarca oyuncuya ulaştıran, GTA 5’i bile ücretsiz yayınlayarak şov yapan oyun şirketi Epic Games, adeta çıldırmış gibi kapanyalarını sürdürüyor. “Bu parayı nereden buluyor?!!” dedirtecek cinsten ücretsiz oyun kampanyalarına imza atan Epic Games, bu hafta yayınladığı 500 TL değerindeki 3 oyunun üzerine önümüzdeki hafta da yeni çıkacak bir oyunu ücretsiz yayınlayacak.

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından yayınlanacak olan RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition, aslında haftaya, yani 24 Eylül‘de çıkış yapacaktı. Fakat Epic Games, bu oyunu çıktığı gibi ücretsiz olarak oyunculara sunma kararı aldı. Yani siz şuandan itibaren dilediğiniz taktirde 24 Eylül saat 6‘ya kadar 500 TL değerindeki Watch Dogs 2’yi ve FM 2020’yi ücretsiz olarak Epic Games’ten alabilir, 24 Eylül saat 6’dan sonra da RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition’a ücretsiz sahip olabilirsiniz. Üstelik bu oyunlar kalıcı olarak hesabınıza ekleniyor!

Benzer içerik:  Google Play Müzik, Eylül Ayından İtibaren Kapatılıyor

İşte Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu | 24 Eylül – 1 Ekim

Epic Games Durmak Bilmiyor: İşte Haftaya Ücretsiz Olacak Oyun Dünyanın en büyük dijital oyun satış platformlarından biri olan Epic Games'i kimse durduramıyor. Şirket, 500 TL değerindeki oyunların ardından haftaya ücretsiz yapacağı oyunu da duyurdu.

Yukarıda da dediğimiz gibi şuandan itibaren Epic Games hesabınıza giriş yaparak Watch Dogs 2 ve Football Manager 2020 oyunlarına ücretsiz sahip olabilir, 24 Eylül saat 6’dan sonra da RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyununa sahip olabilirsiniz. Bunun için “Epic Games’ten Her Hafta Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır” başlıklı makalemize giderek bu oyunları nasıl alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İlgili makalemizdeki detayları okuyarak Watch Dogs 2, Football Manager 2020, Stick It To The Man oyunlarına ücretsiz sahip olabilir, haftaya da RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Diğer bir yandan yukarıdaki makalemizi okumak istemiyorsanız da buraya tıklayarak Epic Games ücretsiz oyunlar sayfasına gidebilir ve hesabınıza giriş yaparak oyunu kolaylıkla ücretsiz olarak alabilirsiniz. Fakat şuraya dikkat etmelisiniz, bu oyun önümüzdeki hafta ücretsiz olacak. Haftaya kadar 500 TL değerindeki Watch Dogs 2 ve FM 2020’yi ücretsiz indirebileceğinizi tekrardan hatırlatalım. Dilerseniz hemen aşağıdan RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyununun videosuna ve sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition

Minimum İşletim SistemiÖnerilen İşletim Sistemi
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeriİşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Intel veya AMD Çift Çekirdekli İşlemciİşlemci: Intel i3 İşlemci
Bellek: 2 GB RAMBellek: 4 GB RAM
Disk Alanı: 2 GB Kullanılabilir Depolama AlanıDisk Alanı: 2 GB Kullanılabilir Depolama Alanı
Direct X: Direct X Sürüm 9 veya üzeriDirect X: Direct X Sürüm 9 veya üzeri
Ekran Kartı: 256 MB Ekran Kartı Belleği / Intel HD 4000Ekran Kartı: Nvidia GTX560

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir