Connect with us


Genel

Epic Games’ten Alabileceğiniz 15 Ücretsiz Oyun

Son zamanların yükselen oyun platformu Epic Games Store üzerinden ücretsiz alabileceğiniz 15 oyunu bu makalemizde derledik. Gelin hep birlikte bakalım…

Zaman:

Tarih:

Epic Games'ten Alabileceğiniz 15 Ücretsiz Oyun

Oyun dünyasının ilgi çeken markalarından biri olan ve son zamanlarda ücretsiz oyun etkinliğiyle oyuncuların gözdesi haline gelen Epic Games, kampanyalarda pek çok oyunu ücretsiz olarak dağıttığı gibi kendi bünyesindeki pek çok oyunu da oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor. 1991 kuruluşlu bir video oyunu şirketi olan Epic Games, milyonlarca oyuncuya ulaşan ücretsiz oyunlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Bildiğiniz gibi Epic Games, dünyanın en iyi oyun yapım motorlarından biri olan Unreal Engine‘in de yapımcısı. Bir çok oyun şirketinin kullandığı böyle bir oyun motoruna sahip olan Epic Games, tabii ki kendisi de oldukça iyi oyunlar geliştiriyor. Birçok video oyunu ile tüm dünyadan milyonlarca kişiye ulaşan Epic Games’in en çok dikkat çeken oyunu dediğimizde akıllara Fortnite geliyor.

Bildiğiniz gibi Epic Games’in yapımcısı olduğu Fortnite, ilk çıktığı günlerden beri oldukça büyük bir popülariteye sahip. 2017 yılında tanıtılan Fortnite, Epic Games tarafından Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmişti. Oldukça başarılı ve eğlenceli bir oyun olan Fortnite, tüm Epic Games üyelerine ücretsiz olarak ilk çıktığı zamandan beri sunuluyor. Bununla birlikte Epic Games, Fortnite’ın dışında da kendi tasarladığı pek çok oyunu da ücretsiz olarak sunuyor.

Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu 15 ücretsiz oyun listemizdeki oyunlardan 9 tanesi devamlı olarak Epic Games tarafından ücretsiz sunulurken, diğer 6 tanesi de değişken oyunlar. Yani bu 6 oyun her hafta değişse de yerini benzer ve daha güzel oyunlar da alabiliyor. Yani bu makaleyi daha sonra da okuyor olsanız, Epic Games’e bir göz atmanız ve güncel fırsatları görmeniz gerekiyor. Dilerseniz hemen listemize geçelim…

Benzer içerik:  Netflix, Sansür Uygulamaları Hakkında Resmi Açıklama Yaptı

NOT: Oyunları nasıl indireceğinizi listemizin sonunda detaylı olarak anlatıyoruz…

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games'ten Alabileceğiniz 15 Ücretsiz Oyun

Fortnite

Dauntless

The Cycle

Battle Breakers

Magic The Gathering Arena

Paladins

SMITE

Auto Chess

Might & Magic: Chess Royale

Sludge Life

Delores: A Thimbleweed Park

Killing Floor 2 (1 HAFTA)

Lifeless Planet: Premier Edition (1 HAFTA)

The Escapist 2 (1 HAFTA)

Torclight II (1 HAFTA)

Ücretsiz Oyunları Nasıl Alabilirim?

Epic Games Durdurulamıyor: 1 Oyun Daha Ücretsiz Oldu
  • Öncelikle buraya tıklayın ve Epic Games web sitesine gidin.
  • Daha sonra hesabınız varsa giriş yapın, yoksa kayıt olun.
  • Daha sonra buraya tıklayarak ücretsiz oyunlar sayfasına gidin.

İşte bu kadar. Burada ücretsiz olan tüm oyunlar karşınıza çıkacaktır. Listemiz dışındaki oyunlar da çıkacaktır çünkü Epic Games, her hafta yepyeni bir oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca bu oyunları bir kez aldığınızda sonsuza dek oynayabiliyorsunuz.

2 Yorum

2 Comments

  1. caca

    16 Temmuz 2020 at 07:55

    bunlara oyun demek hacet ister 😀

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir