Connect with us


Sinema ve Televizyon

Enola Holmes, Netflix Rekorlarını Peş Peşe Kırıyor

Dijital film ve dizi platformu Netflix’in yeni filmi Enola Holmes rekordan rekora koşuyor. Büyük dikkat çeken film, Netflix rekorlarını alt üst edecek gibi görünüyor.

Zaman:

Tarih:

Enola Holmes, Netflix Rekorlarını Peş Peşe Kırıyor

Dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformlarından biri olan Netflix, bu sene milyarlarca dolarlık bütçesiyle çok büyük işlere imza attı. Özellikle covid-19 sürecinde evinde kalmak zorunda kalan insanların en çok tercih ettiği dijital platformlardan biri olan Netflix, her yıl olduğu gibi bu yıl da çok büyük bir bütçeyle yeni yapımları abonelerine sunmaya devam ediyor.

Yıl içerisinde her ay çeşitli içeriklere abonelerine sunan Netflix’in pek çok yapımı, son zamanlarda rekor üzerine rekor kırıyor. Çok büyük bir abone sayısına sahip olan Netflix, dünya çapında 193 milyondan fazla kişiye hizmet veriyor. Bu kullanıcıları platformda tutabilmek adına birçok yeni yapımını yayınlamaya devam eden Netflix, bu süreçte geçtiğimiz günlerde yeni filmi Enola Holmes‘ü de kullanıcılara sundu.

Netflix’in orjinal filmi olan Enola Holmes, Netflix’te yayınlandığı günden itibaren çok büyük bir ilgi çekti ve adeta platformun rekorlarını baştan aşağıya değiştirdi. Yayınlandığı günden beri Netflix Türkiye’de 1. sırada yer alan Enola Holmes filmi, aynı zamanda dünyanın 78 ülkesinde 1. sırada yerini sağlamlaştırdı. Rekor üzerine rekor kıran yeni Netflix filmi Enola Holmes, ortaya çıkan bilgilere göre resmi bir açıklama yapılmasa da Netflix’in en çok izlenen filmi olabilir.

Benzer içerik:  TikTok Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Enola Holmes İzlenme Rekorları Kırıyor

Enola Holmes, Netflix Rekorlarını Peş Peşe Kırıyor Dijital film ve dizi platformu Netflix'in yeni filmi Enola Holmes rekordan rekora koşuyor. Büyük dikkat çeken film, Netflix rekorlarını alt üst edecek gibi görünüyor.

Dünyanın 78 ülkesinde en çok izlenen Netflix filmi olarak 1. sırada yerini sağlamlaştırmayı başaran Enola Holmes, günlerdir buradaki yerinden inmedi. 4 gündür zirvedeki yerini koruyan filmin, bugüne kadarki en çok izlenen Netflix filmi olabileceği iddia edildi. Henüz bu konuda Netflix tarafından resmi bir açıklama yayınlanmamış olsa da, rekor üstüne rekor kıran filmin Netflix tarihine geçeceğini kesinlikle söyleyebiliriz.

Netflix’in en büyük bütçeli filmlerinden olan 250 milyon dolarlık Irishman‘den ve 150 milyon dolarlık 6 Underground filminden çok daha küçük bir küçük ölçekli bir yapım olan Enola Holmes, bu filmlerden çok daha büyük bir rekor kırarak Netflix’e en çok kazandıran yapımlar arasında yerini alabilir.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir