Connect with us


Dünya'dan Haberler

Elon Musk’tan Alaycı Cevap: Bill Gates ile Sevgili Değiliz

Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu Elon Musk, kendisine coronavirus hakkında göndermede bulunan Bill Gates’e alaycı bir cevap verdi.

Zaman:

Tarih:

Elon Musk'tan Alaycı Cevap: Bill Gates ile Sevgili Değiliz

Dünyanın en zengin kişilerinden olan ve Tesla/SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu olan Elon Musk, aynı zamanda oldukça popüler bir kişi, Sosyal medya platformu Twitter‘ı çok aktif bir şekilde kullanan ve bu platformda oldukça popüler olan Elon Musk, yaptığı paylaşımlar ile büyük bir dikkat çekmeyi başarıyor. Son zamanlarda covid-19 ile ilgili bazı paylaşımlarda bulunan Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Bill Gates‘in de dikkatini çekmişti.

Dünyanın en zengin 2. kişisi olan ve 113 milyar dolarlık bir servete sahip olan Bill Gates, Elon Musk’ın covid-19 süreci hakkındaki paylaşımlardan hoşlanmadığını dile getirmiş, Elon Musk için şirketleriyle ilgilenmesini, bu işlere karışmamasını önermişti. Elon Musk’a bu işlere karışmamasını öneren Bill Gates, covid-19 sürecinde birçok alanda çalışma gerçekleştirmişti.

Bugüne kadar pek çok alanda ve covid-19’a karşı aşı geliştirme alanlarında birçok çalışma gerçekleştiren Bill Gates, Elon Musk’ın covid-19’u pek de ciddiye almaması sebebiyle böyle bir göndermede bulunmuştu. Elon Musk ise her zamanki mizahi tavırlarıyla Bill Gates’e cevap verdi. Musk, Bill Gates’in açıklamalarına oldukça sinirlenmiş olmalı ki alaycı bir şekilde yanıt verdi. Michael Jackson‘ın “Billie Jean” şarkısının sözlerinde geçen “Billie Jean is not my lover(Billie Jean sevgilim değil)” bölümünden alıntı yapan Elon Musk, Twitter hesabında “Billy G is not my lover(Bill Gates sevgilim değil)” paylaşımında bulundu.

Elon Musk'tan Alaycı Cevap: Bill Gates ile Sevgili Değiliz Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu Elon Musk, kendisine coronavirus hakkında göndermede bulunan Bill Gates'e alaycı bir cevap verdi.

Elon Musk, hemen yukarıda da gördüğünüz gibi sadece 1 paylaşım yapmadı. “Billy G is not my lover” paylaşımıyla dikkat çeken Elon Musk, devamında ise daha çok dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Musk, “Bill Gates ile sevgili olduğumuz söylentisi tamamen yanlış” açıklamasıyla saatler içerisinde yaklaşık 350 bin kişinin beğenisini topladı.

Elon Musk ve Bill Gates arasında başlayan bu tartışma, kısa sürede sosyal medyanın da gündemi haline geldi. Birçok kişi, ünlü milyarderler hakkında oldukça komik paylaşımlarda bulundu.

Elon Musk & Billy G

Bilmiyorum adamım, gözlerinin içine nasıl baktığına bak.

Elon Musk'tan Alaycı Cevap: Bill Gates ile Sevgili Değiliz Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu Elon Musk, kendisine coronavirus hakkında göndermede bulunan Bill Gates'e alaycı bir cevap verdi.

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel