Elon Musk, Üçlü İlişki Yaşadığı İddialarını Reddetti

Dünyanın en zengin kişilerinden olan Elon Musk, Johnny Depp'in geçtiğimiz günlerde ortaya attığı "üçlü ilişki" iddialarını yalanladı.
 Elon Musk, Üçlü İlişki Yaşadığı İddialarını Reddetti

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Johnny Depp’in ortaya attığı üçlü ilişki iddiaları tüm sosyal medyayı sarmış ve dünya genelinde gündem olmuştu. Günlerdir konu hakkında açıklama yapması beklenen Elon Musk’tan herhangi bir açıklama bugüne kadar gelmemişti. Musk, beklenen açıklamayı geçtiğimiz saatlerde yaptı.

Tüm dünyada konuşulan iddialar geçtiğimiz günlerde Johnny Depp tarafından ortaya atılmıştı. Johnny Depp ve avukatları, Johnny Depp ve Amber Heard henüz evliyken, Elon Musk ile Amber Heard’ın ilişki yaşadığını iddia ederek dava açmıştı. Üstelik bu açıklamalarda Elon Musk, Amber Heard ve İngiliz model Cara Jocelyn Delevingne‘in üçlü ilişki yaşadığı belirtildi.

Dava sürerken günlerce sessiz kalan SpaceX ve Tesla gibi dev şirketlerin ünlü kurucusu Elon Musk, Johnny Depp‘e karşı yaptığı açıklamalarda “Eşinle asla üçlü bir ilişki içinde bulunmadım.” şeklinde konuştu. Ünlü milyarder Elon Musk, Johnny Depp ve Amber Heard‘ın Birleşik Krallık‘ta ve ABD‘de birbirlerine karşı açtıkları davaları durdurmalarını önerdi.

İlgili İçerik  "Al" Tavsiyesi Verip "Sat" Yapan Kişiye 1,2 Milyon TL Ceza
Elon Musk, Üçlü İlişki Yaşadığı İddialarını Reddetti

Bu açıklamalar ile üçlü ilişki iddialarını net bir şekilde reddeden Elon Musk, İngiliz model Cara Delevigne ile sadece arkadaş olduğunu ve ciddi bir ilişkilerinin olmadığını belirtti. Diğer bir yandan Johnny Depp’in eşi Amber Heard ile ikilinin boşanmasının ardından birlikte olduklarını açıkladı.

Amber Heard, evlilikleri sırasında Johnny Depp’in şiddet uyguladığı gerekçesiyle Depp’e karşı bir dava açmış, Depp ise buna sert çıkışmıştı. Amber Heard’ın karalama kampanyası başlattığı iddiassında bulunan Johnny Depp, şiddet iddialarını reddederek Heard’a karşı dava açmıştı. Depp, bu dava sürerken bir de üçlü ilişki iddialarını ekledi. İlerleyen günlerde konu hakkındaki gelişmeleri hep birlikte göreceğiz…

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın