Connect with us


Dünya'dan Haberler

Elon Musk, Röportaj Yaparken Çocuğunun Adını Unuttu

Dünyanın en zengin kişilerinden biri olan ünlü milyarder Elon Musk, bir röportaj sırasında oldukça garip bir isme sahip olan çocuğunun adını unuttu.

Zaman:

Tarih:

Elon Musk, Röportaj Yaparken Çocuğunun Adını Unuttu

Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu olan ve dünyanın en ünlü zenginlerinden biri olan Elon Musk, son günlerde yaptıklarının dışında hayatıyla da konuşuluyor. Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanan Elon Musk, dünyanın en çok konuşulan milyarderleri arasında ilk sırada geliyor diyebiliriz. Her geçen gün bir başka konuyla haberlerde karşımıza çıkan Elon Musk, bu sefer de röportaj sırasında çocuğunun adını unutarak gündeme geldi.

Bildiğiniz gibi uzay çalışmalarına gönül veren, teknoloji alanında en iyi şirketlerden biri olan Tesla/SpaceX gibi şirketlerin kurucusu olan Elon Musk, geçtiğimiz zamanlarda yeni bebeğine oldukça garip bir isim koymuştu. Kanadalı şarkıcı Grimes ile Elon Musk, 4 Mayıs tarihinde doğan bebeklerine oldukça ilginç bir isim olan “X Æ A-12” ismini koymayı tercih etti.

Adındaki X‘i bilinmeyen değişkenden, Æ‘yi yapay zekadan, A-12‘yi Elon Musk ve Grimes’in en sevdiği uçak modelinden, son olarak Grimes’e göre ismindeki A‘yı da Grimes’in en sevdiği şarkı olan Archangel‘dan alan bebek, tabii ki akılda kalıcı bir isme sahip değildi. X Æ A-12’nin babası Elon Musk ile gerçekleştirilen bir röportajda da bu isim pek hatırlanmadı. Röportaj sırasında Elon Musk’a “X Æ A-12 Nasıl?” şeklinde soru yöneltildi. Elon Musk ise bu soruyu anlamadı ve sorunun tekrarlanmasını istedi. Muhabirin tekrardan sormasının ardından çocuğunun adını hatırlayarak çocuğundan bahsedildiğini anlayan Elon Musk, gülerek bu soruyu yanıtladı.

Benzer içerik:  Facebook, İzinsiz Yüz Tarama Sebebiyle 650 Milyon Dolar Ödeyecek

“Kulağa Şifre Gibi Geliyor”

Elon Musk, Röportaj Yaparken Çocuğunun Adını Unuttu Dünyanın en zengin kişilerinden biri olan ünlü milyarder Elon Musk, bir röportaj sırasında oldukça garip bir isme sahip olan çocuğunun adını unuttu.

Soruyu ilk sorulduğunda anlamasa da bir daha sorulduğunda anlayarak yanıtlayan Elon Musk, “Ha çocuğu mu diyorsun? kulağa şifre gibi geliyor” şeklinde cevap verdi. Daha sonra çocuğunun iyi olduğunu belirten Elon Musk, bu röportaj ile yine sosyal medyada gündem olmayı başardı. Tesla’nın Almanya’da kurulacak olan yeni fabrikasını ziyaret etmeye giderken röportaj veren Musk, çocuğunun iyi olduğunu söyledi ve ardından bir dahaki sefere çocuğunu da getirebileceğini belirtti. Dilerseniz o görüntüleri hemen aşağıdan seyredebilirsiniz…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir