Connect with us


Dünya'dan Haberler

Elon Musk: “Piramitleri Uzaylılar İnşa Etti”

Dünyanın en zengin kişilerinden olan Elon Musk, resmi Twitter hesabından “Piramitleri uzaylılar inşa etti” şeklinde paylaşımda bulunarak dikkat çekti.

Zaman:

Tarih:

Elon Musk: "Piramitleri Uzaylılar İnşa Etti"

Son zamanların en çok konuş isimlerinden biri olan Elon Musk, 37,3 milyon takipçili resmi Twitter hesabından yine oldukça ilginç paylaşımlarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Bill Gates ile alay eden ve “Bill Gates ile sevgili olduğum tamamen yalan” paylaşımlarında bulunan ünlü milyarder Elon Musk, şimdi de dünyanın en büyük gizemlerinden biri olan “Piramitler” hakkında dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

Son yılların en merak edilen konularından biri olan ve binlerce yıl önce Mısır‘a inşa edilen Piramitler, milyonlarca kişi için uzun yıllardır merak konusu olmuştur. Birçok teoriyle tartışılan, kimlerin inşa ettiği ve neden inşa edildiği çok büyük bir merak konusu olan Piramitler, bu kadar konuşulması sebebiyle komplo teorilerinin de en büyük konusu haline geliyor.

Bu komplo teorileri arasından en çok dikkat çekenlerden biri ise tabii ki piramitlerin uzaylılar tarafından yapılıp yapılmadığı konusu. Yıllar önce ortaya atılan “Piramitleri uzaylılar yaptı” iddiası, yıllarca konuşuldu ve hala da konuşulmaya devam ediyor. Bu yapıların neden yapıldığı ve kimler tarafından yapıldığı ortaya çıkmadığından dolayı, komplo teorileri insanlar tarafından her geçen gün yayılmaya devam ediyor.

Şimdi ise Elon Musk’tan bu komplo teorilerini destekler nitelikte bir paylaşım geldi. Musk, saatler önce yaptığı bir paylaşımda “Piramitleri uzaylılar inşa etti. Net.” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım, saatler içerisinde 180 bin’i aşkın kişinin beğenisini topladı ve binlerce kişi bu konuyu konuşmaya başladı.

Elon Musk: "Piramitleri Uzaylılar İnşa Etti" Dünyanın en zengin kişilerinden olan Elon Musk, resmi Twitter hesabından "Piramitleri uzaylılar inşa etti" şeklinde paylaşımda bulunarak dikkat çekti.

Tabii ki Elon Musk’ın bu paylaşımından sonra Twitter’da gündem olan konu, binlerce kişi tarafından konuşulmaya başladı ve konu ile ilgili yüzlerce paylaşım yapıldı.

“Elon Musk: Piramitleri Uzaylılar Yaptı” Tartışması

Elon Musk: "Piramitleri Uzaylılar İnşa Etti" Dünyanın en zengin kişilerinden olan Elon Musk, resmi Twitter hesabından "Piramitleri uzaylılar inşa etti" şeklinde paylaşımda bulunarak dikkat çekti.

Sanmıyorum

Bu Tweet’i Okuyan Piramit İşçileri

İçini Kontrol Et

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel