Elon Musk Ne Kadar Bitcoin’e Sahip Olduğunu Açıkladı

Tesla ve SpaceX şirketlerinin kurucusu ve dünyanın en zengin kişilerinden olan Musk, elinde ne kadar Bitcoin olduğunu resmi Twitter hesabı üzerinden açıkladı.
 Elon Musk Ne Kadar Bitcoin’e Sahip Olduğunu Açıkladı

Dünyanın en zengin kişilerinden olan Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu Elon Musk, Twitter’ı çok atktif bir şekilde kullanan milyarderlerden biri. Özellikle Musk, corona virüsü süresince Twitter’ı daha aktif kullanıyor ve oldukça ilgi çekici paylaşımlar yapıyor. ABD’deki yasakları protesto etmesi, tek Tweet’i ile Tesla’yı 14 milyar dolarlık zarara uğratması ile son zamanlarda oldukça tepki çeken Musk, ilgi çeken paylaşımlarını bırakacak gibi görünmüyor.

Twitter üzerindeki takipçilerini de oldukça önemseyen Musk, elinden geldiğince takipçilerine yanıt vermeye çalışıyor. Harry Potter yazarı J.K. Rowling’in “Bitcoin’i anlamak istiyorum” şeklindeki paylaşımını yanıtlayan Musk, Bitcoin’in fiat para birimleri karşısında oldukça sağlam göründüğünü belirtti. Ardından Musk’ın takipçileri, Musk’da ne kadar bitcoin olduğunu merak edince bir paylaşım daha geldi. Ünlü milyarder Elon Musk kendi Tweet’ini yanıtlayarak elinde kaç bitcoin bulunduğunu paylaştı.

Yalnızca 0.25 Bitcoin varlığının olduğunu açıklayan Elon Musk, Bitcoin’in fiat para birimlerine göre daha sağlam göründüğünü söylemesiyle birlikte Kripto Para yatırımcılarını oldukça sevindirdi.

İlgili İçerik  Victoria's Secret Hisseleri 1.1 Milyar Dolara Satıldı

Elon Musk, kendi Twitter hesabından da bilindiği gibi Dogecoin hayranı. Musk, dogecoin’i oldukça seviyor ve yatırım yaptığını söylüyor. Bu sebeple elindeki Bitcoin miktarının bu kadar olmasının sebebi, kripto para piyasasında dogecoin’i seçtiğinden dolayı olabilir. Elon Musk’ın elindeki Bitcoin’in şuanki anlık değeri 16.000 TL ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın