Connect with us


Dünya'dan Haberler

Elon Musk, Kendisini Tehdit Eden Johnny Depp’i Kafes Dövüşüne Çağırdı

Son dönemlerin en dikkat çeken isimlerinden olan ünlü milyarder Elon Musk, kendisini tehdit ettiği iddia edilen Johnny Depp’i kafes dövüşüne davet etti.

Zaman:

Tarih:

Elon Musk, Johnny Depp'i Kafes Dövüşüne Çağırdı

Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin kurucusu olmakla tanınan, dünyanın en zengin kişileri listesinde hızla yükselerek 69,4 milyar dolarlık kişisel servete ulaşan ünlü milyarder Elon Musk, son zamanlarda oldukça ilginç haberler ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz zamanlarda ortaya atılan iddialarda Elon Musk’ın, Johnny Depp ve Amber Heard çifti boşanmadan önce Amber Heard ile ilişki içerisinde olduğu belirtilmiş ve tüm haberlerde gündem konusu olmuştu.

Bu tartışmalar sürerken Johnny Depp ve Amber Heard arasında da bir mahkeme devam ediyordu. Johnny Depp mahkemede bu konuyu sunarken, Elon Musk ve Amber Heard bunu yalanlamıştı. 2017 yılında Johnny Depp’ten ayrılan Amber Heard, daha sonra Elon Musk ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Fakat Johnny Depp’e göre bu ilişki, ikili ayrılmadan önce başlamıştı.

Tüm bu tartışmalar devam ederken ve oklar Elon Musk’ın üzerine çevrilirken, iddialara göre Johnny Depp tarafından Elon Musk’a tehdit geldi. Lady Gaga’nın eski nişanlısı Christian Carino’ya mesaj atarak “Elon Musk’ın cinsel organını kesmekle tehdit ettiği” ortaya çıkan Johnny Depp, haber konusu olmuştu. Ardından bu soru, geçtiğimiz gün bir röportaj sırasında Musk’a yöneltildi. Musk, konu ile ilgili açıklamalarında “Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin” ifadelerine yer verdi.

Elon Musk, Johnny Depp'i Kafes Dövüşüne Çağırdı

Diğer bir yandan ünlü milyarder Elon Musk, Johnny ve Amberheard evliyken ilişki yaşayıp yaşamadıkları sorusuna da “Amber Heard, Johnny ile evliyken kesinlikle ilişki yaşamadık. Bu tamamen yalan.” şeklinde cevap verdi. Ayrıca Amber Heard’ın eski telefon mesajlarına bakıldığında, bu konuda Johnny Depp’in haksız olduğu ortaya çıkıyor.

Eski Mesajlara göre Amber Heard, 2013 yılında annesine attığı bir mesajda Johnny Depp’ten “O bir kaçık anne! Şiddet dolu ve deli” şeklinde bahsediyor. Diğer bir yandan okunan eski mesajlara göre Johnny Depp’in asistanı Amber Heard’a “Öğleden sonra ile saat 6 arasında ne oldu?” sorusunu soruyor. Heard ise bu mesaja şu yanıtı veriyor: “Johnny ayrılmayı reddediyor. Uyuşturucu aldı, içki içiyordu ve meseleyi halletmemiz gerektiğini söylüyordu. Benim sadece eski sevgilim Tasya van Ree ile değil, zor tanıdığım bir adamla da ilişkim olduğunu itiraf etmemi istedi. Benim yasak aşk yaşadığım konusu sadece onun zihninde ve ben itiraf edene kadar ayrılmayacağını söylüyor.

Depp’in asistanı ise Mahkemede, o gün çiftin evine gittiğini, Depp’in çok sinirli olduğunu ve sakinleştirmeye çalıştığını söylemişti. Amber Heard ve Johnny Depp arasında devam eden bir dava bulunurken, Amber Heard tarafından ortaya atılan “Johnny Depp şiddet uyguluyor” iddiaları da dikkat çekti. Konu ile ilgili gelişmeleri daha ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Ahmet Ramazan

    27 Temmuz 2020 at 15:59

    Kafes dövüşünü göründe Daner sandım ama Elon Musk çıktı :s

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel