Connect with us


Sosyal Medya

Elon Musk Açıkladı: “Almanya’da En Sevdiğim Yemek Döner Kebap”

Ünlü milyarder Elon Musk, kendisine yöneltilen “Almanya’da yediğin en iyi yemek hangisiydi?” sorusuna “döner kebap” şeklinde cevap verdi.

Zaman:

Tarih:

Elon Musk Açıkladı: "Almanya'da En Sevdiğim Yemek Döner Kebap" Ünlü milyarder Elon Musk, kendisine yöneltilen "Almanya'da yediğin en iyi yemek hangisiydi?" sorusuna "döner kebap" şeklinde cevap verdi.

Son yılların en popüler girişimcilerinden biri olan Elon Musk, uzay çalışmalarıyla ve girişimleriyle tüm dünyada büyük bir popülerliğe ulaşmıştı. Elektrikli otomobilleriyle ve uzay çalışmalarıyla milyonlarca kişinin dikkatini çeken Elon Musk, dünya çapında büyük bir popülerlik yakalamış ve sosyal medyanın en dikkat çeken isimlerinden biri haline gelmişti.

Son zamanlarda girişimlerinin yanı sıra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü milyarder Elon Musk, yaptığı paylaşımlarla oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dünya çapında sürekli gündem olan Elon Musk, şimdi de ülkemizde oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor.

Daha önce ülkemizi ziyaret eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme sağlayan Elon Musk, ülkemizin tarihi hakkında oldukça iyi bir bilgiye sahip. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e büyük sevgi duyan Elon Musk, daha önce Türkiye‘de Anıtkabir‘de çekildiği fotoğrafı Instagram hesabında “Çiçek koydum… Üç kaburga, bir delik akciğer, ama o yine de savaştı.” sözüyle paylaşmıştı. Ülkemizde bu paylaşımıyla büyük beğeni toplayan Elon Musk, şimdi de bir Twitter kullanıcısına verdiği cevapla Türkleri şaşırttı.

“Almanya’da En Sevdiğim Yemek Döner Kebap”

Elon Musk Açıkladı: "Almanya'da En Sevdiğim Yemek Döner Kebap" Ünlü milyarder Elon Musk, kendisine yöneltilen "Almanya'da yediğin en iyi yemek hangisiydi?" sorusuna "döner kebap" şeklinde cevap verdi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, ünlü milyarder Elon Musk’a “Almanya’yı ziyaret ettiğinizde en sevdiğiniz yemek hangisi olmuştu?” şeklinde bir soru yöneltti. Daha önce Almanya’ya giden ve yemeklerinden yiyen Elon Musk, bu soruyu “döner kebab” şeklinde yanıtladı. Kullanıcılar Elon Musk’tan bir Alman yemeği yazmasını beklerken, Elon Musk ise bir Türk yemeği olan döner kebabı yazmayı tercih etti.

Benzer içerik:  Apple Müzik 2020 Ödülleri Kazananlar Açıklandı

Sosyal medya kullanıcılarını da şaşırtan Elon Musk’ın Almanya’da en sevdiği yemeğin döner kebap olduğu böylelikle ortaya çıkmış oldu. Soruya döner kebap şeklinde cevap verdikten sonra bir yanıt daha yazan Elon Musk, Tacheles’ın hemen yanında gördüğü en iyi kebapçının olduğunu, fakat bu kebapçı dükkanının yıkıldığını söyledi. O dükkanın yıkılmasına üzüldüğünü belirten Musk, “o kebapçı mükemmeldi” şekline sözlerini noktaladı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir