Elektrikli Yerli SUV Otomobil Yollarda

 Elektrikli Yerli SUV Otomobil Yollarda

Yerli otomobil’in çıkışına saatler kala resmi sosyal medya hesabından paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Son olarak aracın Gebze’ye yolculuk yaptığı bir video Twitter’da az önce paylaşıldı. Sabah saatlerinde aracın elektrik dağıtımını gösteren bir video ve aracın iç tasarımının bir bölümünü gösteren görseller paylaşan yerli otomobil grubu, şimdi de aracın yollardaki görüntüsünü paylaştı.

Türkiye’nin yerli elektrili aracı artık netleşiyor. Yarın tamamıyla tanıtılacak olan araç videoda bizlere biraz gösteriliyor. Aracın logosunda ise T harfi bulunuyor. Tam olarak netleşmeyen araç tasarımı ve özelikleri yarın bizlere sunulacak.

Aracı yavaş yavaş paylaşan resmi twitter hesabı son olarak paylaştığı videoda bizlere aracın brandalı halini sunuyor. Sabah saatlerinde “14:53″de araç görselini paylaşan resmi sayfa, bu sefer de tweet saati olarak “19:23″ü seçti.

500km menzil’e sahip olacağı söylenen ve %100 elektrikli olduğu söylenen yerli otomobil yarın gebze’de tanıtılacak. Sabah saatlerinde yaptığı paylaşımda da aracın iç tasarımı paylaşan yerli otomobil grubu tanıtımdan önce son paylaşımını da az önce paylaştı.

İlgili İçerik  Bir Yerli Otomobil Daha! Vestel VEO Ne Zaman Üretilecek?

[ilgiliMakale icerik_id=”2805″]

Şuana kadar aracın dış tasarımı ve iç tasarımı az az belli oldu fakat netleşmedi. Aracın içi tamamen teknolojik olmasıyla beraber ön panelde uzun bir ekran bulunuyor. 150-200 bin lira arası bir fiyata satılacağı söylenen araç yarın tanıtılacak ve her şey netleşecek. Siz de araç hakkında çıkan yeni bilgilerden haberdar olmak için bizi “kitle.net” takibe almayı ve web sitemizin anlık bildirimlerini açmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın