Connect with us


Sosyal Medya

Xiaomi’nin Elektrikli Süpürgesi, 2.5 Tonluk Tesla Otomobili Çekti

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni elektrikli süpürgesi, Tesla’nın 2,5 tonluk elektrikli otomobilini çekmeyi başardı. İlgili video, sosyal medyada viral oldu.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi'nin Elektrikli Süpürgesi, 2.5 Tonluk Tesla Otomobili Çekti Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi'nin yeni elektrikli süpürgesi, Tesla'nın 2,5 tonluk elektrikli otomobilini çekmeyi başardı. İlgili video, sosyal medyada viral oldu.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve son zamanlarda ürettiği ürünlerin performansıyla tüm dünyada büyük bir popülerlik yakalayan Çin merkezli Xiaomi, akıllı telefon pazarında yakaladığı başarıyı diğer alanlarda da yakalamaya devam ediyor. Son zamanlarda akıllı bileklikleri ve akıllı televizyon modelleriyle dikkat çeken Xiaomi, şimdi de elektrikli süpürge alanında devrim yaratacak gibi görünüyor.

Teknolojik her alana giren ve her alanda başarılı ürünler üreten Xiaomi, ayrıca bu ürünleri çok uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Bu da, Xiaomi’nin dünya çapında çok büyük bir başarıya ulaşmasını ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olmasını sağlıyor. Geçtiğimiz hafta Mijia Wireless Vacuum Cleaner K10 adlı elektrikli süpürgesini tanıtan teknoloji şirketi, teknoloji meraklılarının ilgi odağı haline geldi.

Oldukça güçlü özellikleriyle tanıtıla Mijia Wireless Vacuum K10 kablosuz elektrikli süpürge, oldukça yüksek emiş gücü sayesinde Çinlilerin ilgi odağı haline geldi. Xiaomi’nin yüksek çekim güçlü yeni elektrikli süpürge modeli Mijia Wireless Vacuum K10, Çin’de satışa çıkmasının ardından birçok kişi tarafından satın alındı ve ürünü satın alan kişiler, ürünün gücünü gösteren videoları sosyal medyada yayınlamaya başladı.

Benzer içerik:  Uygun Fiyatlı Akıllı Bileklik Xiaomi Mi Smart Band 4C Tanıtıldı
Xiaomi'nin Elektrikli Süpürgesi, 2.5 Tonluk Tesla Otomobili Çekti Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi'nin yeni elektrikli süpürgesi, Tesla'nın 2,5 tonluk elektrikli otomobilini çekmeyi başardı. İlgili video, sosyal medyada viral oldu.

Birçok kişi Çin merkezli dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan TikTok’ta, Xiaomi’nni yeni elektrikli süpürgesiyle videolar çekerek paylaşmaya başladı. Süpürgenin emiş gücünü gösteren videolar arasında en çok dikkat çeken ise bir kullanıcının 2,5 tonluk Tesla otomobili çektiği video oldu. Videoda 2 ahşap plaka kullanan kişiler, bu plakaların bir tarafını Tesla otomobile bağladı.

Plakanın diğer tarafına ise Xiaomi’nin yeni elektrikli süpürgesi Mijia Wireless Vacuum K10‘un hortumunu yerleştiren sosyal medya kullanıcıları, süpürgenin çekim gücüyle Tesla model otomobillerini çekmeyi başardı. 150W emiş gücü bulunan yeni elektrikli süpürge, 2 ahşap plakayı birleştirerek otomobili rahatlıkla çekti.

Sosyal medya platformu TikTok’ta dikkat çeken bu test videosuna hemen aşağıdan göz atabilirsiniz…

Xiaomi Elektrikli Süpürge vs Tesla Otomobil

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir